امروز شنبه 29 دي 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 11 ارديبهشت 1397

  گزارش سفر وزیر کار به شهرستان ممسنی تصویر رادیوممسنی

  گزارش سفر وزیر کار به شهرستان ممسنی +تصویر / رادیوممسنی

  به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,آقای علی ربیعی  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه صبح امروز وارد شهرستان ممسنی شدند,

   وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه دکتر گودرزی نماینده شهرستان از کارخانه قندممسنی شهرستان رستم بازدید کردند که کارگران این کارخانه خواهان رسیدگی به وضعیت ۴۸ ماه عدم پرداخت حقوق و بیمه خود شدند.

  ایشان سپس در شهر نورآباد در جلسه شورای اداری شهرستان ممسنی که در سالن امیرکبیر برگزار شد حضور یافتند و بعد از آن برای افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی در اسکان عشایر حضور یافتند.

  جلسه شورای اداری بی حاشیه هم نبود,علی احمدی رئیس شورای اسلامی شهر نورآباد از مجری برنامه وقت خواست تا مطالبی را بیان کند که با مخالفت مجری و سرپرست فرمانداری مواجه شد و بالاخره حدود سه دقیقه اجازه پیدا کرد مطالبی را بیان کند.

  عمده صحبت های رئیس شورای شهر نورآباد به مشکلات اقتصادی کشور,میزان حقوق پایین , عدم اشتغالزایی, و نبود صداقت و اراده کافی برای خدمت در دولتمردان بود. علی احمدی به آمار اعلام شده توسط وزیر کار در یکی از مصاحبه های قبلی معترض بود که ادعای ۷۰۰ هزار شغل صحت ندارد و نمیتوان هرکاری را اشتغالزایی دانست.مشاغلی را که دولت و وزیر کار جز این آمار حساب کردند شغل پایدار و مناسبی نیستند.

  آقای احمدی رسیدگی به مطالبات قشر کارگر را خواستار شد و در حالیکه از رئیس جمهور به خاطر عدم شفاف سازی کامل در خصوص نحوه توزیع بودجه انتقاد داشت اجازه ادامه سخنرانی به وی داده نشد و وی نیز در اقدامی عجیب جلسه را ترک کرد!

  آقای علی ربیعی  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در سخنرانی خود آمار اشتغالزایی را بیش از ۸۰۰ هزار شغل اعلام کرد و گفت :باید واقعیت ها را بیان کرد.منصفانه قضاوت کرد. دولت برای مردم قدمهای خوبی برداشته است. نسبت به سالهای قبل تغییرات زیادی ایجاد شده است.

  دکتر مسعودگودرزی نماینده شهرستانهای ممسنی و رستم نیز ضمن خوش آمدگویی و قدردانی از وزیر بخاطر حضور در شهرستان به ارائه گزارشی از مشکلات کارگران بخصوص کارخانه قند پرداخت و ابراز امیدواری کرد این مشکلات پیگیری و حل شود.

  سفر وزیر کار به شهرستان ممسنیسفر وزیر کار به شهرستان ممسنیسفر وزیر کار به شهرستان ممسنیدکتر مسعود گودرزیعلی احمدی رئیس شورای شهر نورآبادعلی احمدی رئیس شورای شهر نورآبادعلی ربیعی وزیر تعاون,کار و رفاه اجتماعی


  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی