امروز شنبه 29 تير 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: دوشنبه 17 دي 1397

  گزارش سفر رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور به ممسنی رادیو ممسنی

  گزارش سفر رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور به ممسنی / رادیو‌ ممسنی

  به گزارش دیارممسنی,دکتر صالحی عمران به بازدید از قسمتهای مختلف آموزشکده مانند خوابگاه دانشجویان ،سلف سرویس و سالن غذاخوری ،کارگاهها و آزمایشگاهها و کلاسهای درس پرداختند و در این بازدید با دانشجویان به صورت صمیمی صحبت و گفت و گو کردند.  

  سپس ایشان به همراه دکترگودرزی نماینده شهرستان و آقای علیرضا رحمانی رئیس آموزشکده فنی ممسنی از محل زمین واگذار شده از طرف  سازمان مسکن و شهرسازی که با کمک خیرمحترم جناب آقای زراعت پیشه جهت احداث ساختمان جدید آموزشکده تامین گردیده است،بازدید نمودند.  

  سفر-صالحی-عمران-به-ممسنی-۱

  دکتر صالحی عمران در ادامه با حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی دیدار و گفتگو کردند. در این جلسه ابتدا آقای علیرضا رحمانی رئیس آموزشکده فنی شهرستان طی سخنانی از حضور دکتر صالحی عمران در ممسنی و آموزشکده فنی پسران تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشتند که برای اولین بار بعد از ۱۶سال از تاسیس این آموزشکده، دکتر صالحی عمران اولین رئیس دانشگاهی فنی و حرفه ای کشور هستند که به این شهرستان سفر نمودند که جای تقدیر  دارد و ان شالله حضور ایشان منشا خیر و برکت برای این مرکز دانشگاهی خواهد بود.                                   
  سپس دکتر صالحی عمران در بیانات خود از دکتر گودرزی نماینده شهرستان های ممسنی و رستم که علاقه خاص ویژه ای به دانشکده ها و آموزشکده های فنی وحرفه ای دارند،و همکاران دانشکده ها و آموزشکده ها به خاطر زحماتشان تقدیر و تشکر تقدیر و تشکر نمودند.  

  دکتر صالحی عمران در ادامه سخنان خود اظهار داشتند که اگر آموزشکده فنی ممسنی را با آموزشکده منتظری مشهد و مهاجر اصفهان مقایسه نماییم، تفاوت های زیادی وجود دارد که ان شالله بنا داریم که به مناطق محروم بیشتر سرکشی نمائیم و در حد توان نسبت به رفع مشکلات آنها تلاش نمائیم .

  دکتر صالحی عمران افزود: آموزشکده ای که ۵۰۰ نفردانشجو دارد درصورت جذب آنها در بازار کار، هم خدا و هم خلق خدا خوشحال خواهند شد .                        
  وی بیان داشت: تقاضا دارم ائمه جمعه و جماعات یک کار فرهنگی انجام دهند و در نمازجمعه به اهمیت آموزش های مهارتی بپردازند و اهمیت و ضرورت آنها را بیان نمایند.              

  در ادامه  این دیدار، حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی در سخنانی کوتاه از حضور دکتر صالحی عمران در شهرستان ممسنی قدردانی نمودند و از مقام علمی، جایگاه خانوادگی و تواضع و ادب دکترصالحی عمران تعریف وتمجید نمودند.                                        

  امام جمعه شهرستان در این دیدار افزودند؛ از زحمات و تلاشهای خوب و اثرگذار آقای علیرضا رحمانی رئیس محترم و ارزشمند آموزشکده فنی و حرفه ای که در طی چندماه گذشته با پشتکار و همت و خلق ایده های نو، تغییر و تحولات بسیار خوبی در برنامه ها و زیرساختهای این آموزشکده ایجاد کرده اند، تقدیر و تشکر می نمایم .               
  در ادامه دکتر مسعود گودرزی به سبب اعطای سه رشته کارشناسی در مهرماه امسال به آموزشکده فنی ممسنی از رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، تقدیر و تشکر نمودند.وی بیان داشت :دکتر صالحی عمران در فرماندهی و مدیریت دانشگاه از توانمندی بالایی برخوردار است.    

  سفر-صالحی-عمران-به-ممسنی

  برنامه بعدی دکتر صالحی عمران، حضور در جلسه شورای اداری شهرستان ممسنی در سالن کنفرانس فرمانداری ممسنی بود. در این جلسه کلیپی از اقدامات انجام شده دوره ۵ماهه ریاست آقای علیرضا رحمانی در آموزشکده فنی ممسنی پخش شد که مورد استقبال و تشویق حاضرین در جلسه قرار گرفت.
  سپس رئیس آموزشکده فنی شهرستان،بیان داشتند که در ۶ ماهه اخیر تغییرات بسیارخوبی در آموزشکده فنی ممسنی اتفاق افتاده است. وی به بیان مشکلات آموزشکده فنی ممسنی پرداختند و از آقای دکترصالحی عمران, دکترگودرزی و فرماندار ممسنی تقاضای مساعدت و حمایت ویژه جهت رفع مشکلات ذکر شده داشتند

  رحمانی اظهار داشت: مسئولان، کارکنان، اساتید و دانشجویان آموزشکده فنی ممسنی سالهاست که چشم انتظار حضور مسئولین دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در این آموزشکده بودند و از بابت سفر دکتر صالحی عمران و همچنیمن بازدید اقای دکتر یزدانیان مدیرکل محترم حراست دانشگاه فنی وحرفه ای که درمهرماه ۹۷ ازآموزشکده فنی ممسنی انجام گرفت و نتایج خوبی درپی داشت، کمال  تقدیر و تشکر را داریم  .

  رحمانی بیان داشت: همچنین با مساعدت دکترگودرزی و دکتر ایوبی فرماندار محترم شهرستان برای اولین بار مبلغ خوبی از اعتبارات توازن شهرستان به این آموزشکده اختصاص داده شد
  سپس دکتر ایوبی فرماندار شهرستان به معرفی شهرستان ممسنی ، تعداد بخش ها و جمعیت و موقعیت جغرافیایی مناسب و قرار گرفتن در مسیرهای مواصلاتی سه استان فارس , بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد پرداختند و بیان داشتند که امروز نیاز شدید به نیروهای فنی داریم و امیدواریم که با تعامل با  نیروهای فنی و مهارتی، مشکلات اقتصادی از لحاظ تخصصی حل شود و شایسته است که از آموزش های نظری به سمت اموزشهای فنی و مهارتی روی آوریم و از اقدامات خوب آقای رحمانی رئیس جوان و با انگیزه آموزشکده فنی ممسنی در طول مدت کوتاه ۵ ماهه تشکر میکنم
  دکتر مسعود گودرزی نیز به بیان جایگاه آموزش عالی در رشد , پیشرفت و توسعه کشور پرداختند و بیان نمودند: مراکز آموزش عالی عامل اصلی رفع مشکلات صنعتی و عمرانی کشور است.

  ایشان به ورود مهارت درکنار آموزش اشاره ویژه ای داشتند و دانشکده های فنی را پل ارتباطی بین علم و صنعت عنوان کردند و اظهار داشتند: امروزه رسالت آقای دکترصالحی عمران بسیار مهم است و ایشان با  آینده نگری و افق دیدی که دارند می توانند پل ارتباطی را برقرار کنند و با درایت و تصمیمات خوب و علمی قطعا اقدامات خوبی در حوزه ی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور و مجموعه های تابعه صورت خواهد گرفت.

  نمابنده شهرستانهای ممسنی و رستم در پایان سخنان خود افزود: تقاضا دارم آقای صالحی عمران آموزشکده فنی ممسنی را به سطح دانشکده ارتقا دهند         

  در ادامه این نشست دکتر صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای درسخنان خود بیان داشتند که بعد از بازدید از آموزشکده فنی ممسنی ،خیلی احساس نگرانی کردم و قطعا این بازدید در تصمیماتی که در آینده اتخاذ خواهم کرد موثر است.

  ایشان افزودند: یکی از موارد مهم رموز موفقیت کشورهای پیشترفته ،آموزش های فنی و مهارتی بوده است و آموزشهای مهارتی را می توان یک ضرورت علمی صنعتی و حتی امنیتی به شمارآورد.

  دکتر صالحی همچنین به بحث عدم  اشتغال و بیکاری جوانان پرداختند و بیان داشتند که نرخ بیکاری افزایش یافته و درنتیجه آموزش های مهارتی را می توان یک ضرورت امنیتی دانست .دانشگاه فنی دانشگاهی بزرگ است و وزیر محترم علوم ،دولت و مجلس توجه ویژه ای به این دانشگاه دارند. از فعالیت ها و تلاشهای آقای رحمانی رئیس آموزشکده فنی ممسنی و نگاه ریز و کلان ایشان به همه مسائل آموزشکده و بهبود مسائل عمرانی و سطح کیفی آن تشکر میکنم

  سفر-صالحی-عمران-به-ممسنی-۲

  در پایان نشست شورای اداری شهرستان، لوح تقدیری از طرف دکترمسعود گودرزی به دکتر صالحی عمران به پاس زحمات ایشان در دانشگاه فنی و حرفه ای و توجه به آموزشکده فنی ممسنی اهدا شد                                         

  همچنین چند جلد کتاب از نویسندگان مطرح ممسنی توسط دکتر ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی به جناب دکترصالحی عمران اهدا گردید.

  منبع خبر: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی