امروز شنبه 26 مرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 15 آبان 1397

  گزارش خطبه دوم نماز مهرماه نورآبادممسنی

  گزارش خطبه دوم نماز ۲۰ مهرماه ۹۷ نورآبادممسنی /


  گزارش خطبه دوم نماز ۲۰ مهرماه ۹۷ نورآبادممسنی

  ستاد نمازجمعه شهرستان ممسنی مطالب بیان شده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر نورآبادممسنی را منتشر کرد

  ستاد نمازجمعه شهرستان ممسنی مطالب بیان شده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر نورآبادممسنی را منتشر کرد

  به گزارش دیارممسنی,حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته شهر نورآباد بیان داشتند :در جریان هستید که مراجع هم در قم، قبل از تصویت fatf در مجلس مخالفت خودشان را اعلام کردند، اساتید دانشگاه و عده ای از محققین نگرانی خودشان را اعلام کردند. از ان طرف مخالفین می گویند آنهایی که مخالفت می کنند حقیقت مطلب را نمی دانند حالا جالب اینجاست که دو طرف همدیگر را متهم می کنند که اینها می گویند آنها نمی دانند و آنها می گویند اینها نمی دانند. سوال این است پس به هر حال از نظر همه شفاف نیست این کنوانسیون fatf می خواهد چکار کند و ما را کجا ببرد؟ سوال من است است از نمایندگان مجلس، بیایند برای مردم روشن کنند که دارد چه اتفاقی می افتد و مردم بشنوند و توجیه بشوند. نهایت این تصویب چه تعهداتی به گردن ما می آید؟ معلوم است، همکاری اطلاعاتی با گروه fatf ، همکاری قضایی، یعنی اگر فردا مجرمی از نظر آنها شناخته شد و در کشور ما تشخیص داده شد که فلان شخصیت و فلان شرکت مجرم است، دادگاه آنها تصمیم گرفت ما باید تحویل بدهیم!!! در عوض چه به ما می دهند؟
  موافقان خیلی ادله آورند اما اگر همه اینها را جمع کنیم از آقای دکتر ظریف قوی تر نمی توانند صحبت کنند که ایشان تشریف آوردند در مجلس، ضمن حمایت و دفاع از این طرح مهمترین دلیلی که بیان کردند: ما با تصویب این لایحه بهانه را از آمریکا می گیریم یعنی آمریکایی ها دبه در می آورند. و خودشان فرمودند: نه من و نه رئیس جمهور تضمین نمی دهیم که مشکلات ما حل شود.!!! چند سوال دارم: ۱-جناب آقای ظریف، شما می گویید می خواهیم بهانه دست آمریکا ندهیم. آمریکا چه بهانه ای دارد؟ ۲-آیا بهانه آمریکا تمام می شود؟ ۳-آیا بهانه آمریکا حقوقی است یا سیاسی؟ خود fatf بیانیه داده که بر اساس تعریف ما ایران جز تامین کنندگان هزینه های گروه تروریست قرار گرفته و در لیست سیاه است و فعلا معلق است تا ما این مصوبه را تصویب کنیم. مگر نه این است که اینها، سپاه و حاج قاسم سلیمانی را تحریم کرده اند. اگر ما قبول کردیم و گردن نهادیم فردا به ما می گویند کمکتان را سپاه و سپاه قدس و حاج قاسم برداید و طبق تعهدی دادید اینها را تحویل بدهید، شما چه کار می کنید؟ می گوییم ما اینها را قبول نداریم، چرا باید تمام اطلاعات ما را داشته باشند و ما می گوییم تحویل نمی دهیم. وزیر اقتصاد قبلا رفته و امضا کرده که این طرح را ما اجرا می کنیم. آیا این مصداق خود تحریمی نیست.
  ◾ریاست جمهوری وقتی بحث دهک ها پیش آمد گفتند که ما نمی خواهیم به حساب های مردم سرک بکشیم!!! و این کا را من درست نمی دانم. آقای رئیس جمهور شما سرک کشیدن به حساب هتی مردم را می گویید درست نیست پس چطور می خواهید این حساب های مردم را همه را در اختیار دشمنان قسم خورده بدهید و هیچ تضمینی وجود ندارد. خواهش دارم توجه کنند و تدبیر کنند که عاقبت این ملت را به کجا می خواهیم بکشیم.

  ▪ در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مصوباتی داشتیم و خواهش من این است که مردم محترم و بازاریان محترم، خودتان به فکر خودتان باشید و بی جهت شلوغ نکنید. خدای فردا همان خدای دیروز و امروز است. برای چه این همه روغن را ببرید در خانه و وضعیت را بدتر می کنیم و دوماه دیگر می رویم و ۴ برابر می خریم. این وضعیت قابل قبول نیست. تعزیرات حکومتی و صنعت و معدن شماره اعلام کرده اند هر کسی شکایتی دارد تماس بگیرد. ضمن این که گلایه کرده اند که دو شکایت ۱۵ روزه داریم که دو تایشان نورآبادی نبودند. از مسئولین بازار هم خواهش دارم بیشتر توجه کنند و رصد کنند.

  جمعه ۲۰ مهر روز بزرگداشت حافظ است. خدا رحمتش کند. می گوید هر چه دارم به برکت قرآن دارم . “هر چه کردم از دولت قرآن کردم”.

   

  روز دوشنبه ۲۳ مهر سالروز شهادت پنجمین شهید محراب شهید آیت اله اشرفی اصفهانی است. درود و رحمت الهی بر ایشان است و روز نانبینایان را گرامی می دارریم.
  روز سه شنبه، روز پاراالمپیک است این مناسبت را هم به عزیزان ورزشکارانی که معلولیت دارند، تبریک عرض می کنم و روز پنج شنبه روز تربیت بدنی است. به همه ورزشکاران، قهرمانان و همشهریان ورزشکار تبریک عرض می کنم و روز شهادت شهید شوشتری هست.

  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی