امروز شنبه 26 مرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 17 بهمن 1397

  گزارش افتتاح چند پروژه در شهرستانهای ممسنی و رستم رادیو ممسنی

  گزارش افتتاح چند پروژه در شهرستانهای ممسنی و رستم / رادیو‌ ممسنی

  به گزارش دیارممسنی, پروژه توسعه شبکه آب شرب مناطق شهر مصیری به طول ۶۵۰۰ متر با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان به بهره برداری رسید.
  به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم، در چهارمین روز از هفته دولت با حضور جناب آقای حسینی فرماندار رستم و مسئولین شهرستان ، پروژه توسعه شبکه آب شرب مناطق شهرک فرهنگیان ، شوسنی و ضامنی ، شهرک پیمان ، شهرک آسمان و کمربندی شهر مصیری به طول ۶۵۰۰ متر و با اعتبار بالغ بر ۹۵۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان ممسنی گفت: در پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی خانه پزشک مرکز جامع سلامت شبانه روزی میشان با حضور دکتر ایوبی فرماندار شهرستان ممسنی ، برخی از مسئولین شهرستان و معتمدین محلی به بهره برداری رسید.
  دکتر علی چوبینه بیان کرد: مرکز جامع سلامت میشان یکی از مراکز جامع سلامت روستایی شبکه ممسنی است که تعداد زیادی از جمعیت تحت پوشش آن عشایری بوده و با توجه به استقرار پزشک در این مرکز به صورت شبانه روزی مردم این منطقه میتوانند به سهولت از خدمات بهداشتی و درمانی استفاده نمایند.

  با  حضور سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان رستم ، بخشداران تابعه ، مسئولین و مردم منطقه افتتاح پل کمربندی شهر مصیری به نمایندگی از سایر پروژهای شهرداری به بهره برداری رسید.
  پروژه های تکمیل شده ی شهرداری مصیری در سال جاری شامل :
  زیرسازی معابر  ۳۰۰۰۰ متر مربع
  قیر پاشی و آسفالت ۳۰۰۰۰ متر مربع
  احداث جدول و کانیو ۲۰۰۰ متر
  احداث پارک ۳۳۰۰ متر مربع
  احداث پل ۳۳ متر

  گفتنی است مجموع این پروژه ها با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و هشتصد و سی میلیون تومان به بهره برداری رسید.

  صادق برامکی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ممسنی گفت: در تقاطع باجگاه با بزرگراه نورآباد _ اهواز سالانه شاهد تصادفات زیادی بودیم که بعضا منجر به فوت می گردید ،
   اغلب این تصادفات با عابرین پیاده و معمولا در شب اتفاق می افتاد لذا به منظور کاهش تصادفات و ایمن کردن تقاطع مذکور اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اقدام به احداث پل عابر پیاده فلزی و نصب تیرهای برق به طول ۸۰۰ متر در این محل نمود که به مناسبت ایام مبارک دهه فجر روز یکشنبه مورخ ۹۷/۱۱/۱۴ به دست مردم عزیز روستاهای همجوار و دکتر ایوبی فرماندار محترم شهرستان افتتاح گردید
  به گفته ی برامکی اعتبار اجرای این پروژه ۷۰۰۰ میلیون ریال بود .

  💬 عملیات قیر پاشی خیابان شهدای نیروی انتظامی ( تل نورآباد به سمت خیابان شهید مفتح جابه) توسط شهرداری نورآباد آغاز شد

  منبع خبر: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی