امروز دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 17 مهر 1397

  کنایه محسن هاشمی مراقب ممسنی ها باشید عنوان

  کنایه محسن هاشمی؛مراقب ممسنی‌‌ها باشید / + عنوان


  محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران در جریان بررسی طرح اشاره شده اظهار کرد:برخی از اقوام فامیلی‌هایشان فرق می‌کند و باید حواسمان باشد که مبادا با نام خانوادگی دیگری استخدام شوند!مثلا ما هاشمی بهرمانی هستیم اما به هاشمی رفسنجانی مشهور هستیم و ممکن است حالا که استخدام هاشمی رفسنجانی‌ها ممنوع شده، بهرمانی‌ها بیایند!این پیشنهاد به نفع اعضای شورای شهر هم است چراکه اگر فامیل و اقواممان درخواستی داشته باشند می‌توانیم بگوییم که ممنوعیت قانونی وجود دارد ضمن اینکه باید مراقب ورود ممسنی‌ها به شهرداری هم باشیم.

  “خبر نورآباد” سرویس اجتماعی:صبح روز ۱۰ مهر ۹۷ بررسی طرح مدیریت تعارض منافع در شهرداری تهران در دستور کاری اعضا برای بررسی  قرار گرفت.بهاره آروین عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در خصوص طرح اشاره شده اظهار کرد: یک فوریت طرح در ۷۵ جلسه شورای شهر تهران به تصویب رسیده بود و این طرح در راستای اجرای قانون ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد و همچنین نهادینه کردن شفافیت در حوزه تعارض منافع عمومی و مبارزه نظام‌مند و دقیق با تخلفات اداری است.
  از موارد طرح می‌توان به اینکه کارکنان شهرداری حق استفاده از هیچ یک از صلاحیت‌های مندرج در پروانه سازمان نظام مهندسی ساختمان خود را در شهر تهران ندارند اشاره کرد ضمن اینکه  انعقاد هرگونه رابطه استخدامی با بستگان مدیران ارشد شهرداری در زمانی که وی در شهرداری است ممنوع خواهد بود. براساس این طرح مدیران و کارکنان شهرداری به هیچ وجه مجاز به دریافت هدیه از ارباب رجوع نیستند و شهرداری تهران باید آیین نامه‌ای را در رابطه با گزارش‌دهی امن و حمایت و تشویق افرادی که این تخلفات را گزارش می‌دهند ارائه دهد.
  همچنین سفرهای خارجی مدیران شهرداری شفاف سازی خواهد شد و طول سفر، علت، همراهان، دستاوردها و هزینه‌های سفر بر روی سایت منتشر می‌شود و همچنین در صورت وقوع تخلفات، نوع تخلف مدیر در هیات رسیدگی به تخلفات اداری سازمان بازرسی، بررسی می‌شود.
  محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران در جریان بررسی طرح اشاره شده اظهار کرد:برخی از اقوام فامیلی‌هایشان فرق می‌کند و باید حواسمان باشد که مبادا با نام خانوادگی دیگری استخدام شوند!
  رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: مثلا ما هاشمی بهرمانی هستیم اما به هاشمی رفسنجانی مشهور هستیم و ممکن است حالا که استخدام هاشمی رفسنجانی‌ها ممنوع شده، بهرمانی‌ها بیایند!
  وی افزود: این پیشنهاد به نفع اعضای شورای شهر هم است چراکه اگر فامیل و اقواممان درخواستی داشته باشند می‌توانیم بگوییم که ممنوعیت قانونی وجود دارد ضمن اینکه باید مراقب ورود ممسنی‌ها به شهرداری هم باشیم.
  پس از اظهارات عضو هئیت رئیسه شورای شهر تهران اعضا نظرات خود را مطرح کردند و در نهایت کلیات طرح به تصویب رسید. کنایه محسن هاشمی؛مراقب ممسنی‌‌ها باشید

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی