امروز شنبه 26 مرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 15 آبان 1397

  کلاهبرداری میلیونی در ممسنی به بهانه اعزام زوار به کربلا

  کلاهبرداری ۴۰۰ میلیونی در ممسنی به بهانه اعزام زوار به کربلا /


  کلاهبرداری ۴۰۰ میلیونی در ممسنی به بهانه اعزام زوار به کربلا

  فرمانده انتظامی ممسنی گفت: فردی که با راه اندازی دفتر ثبت نام غیرمجاز از ۷۹ نفر شهروند مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

  فرمانده انتظامی ممسنی گفت: فردی که با راه اندازی دفتر ثبت نام غیرمجاز از ۷۹ نفر شهروند مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

  سرهنگ محمد هاشم قسام بیان کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه شخصی به هویت “و-ا” با راه اندازی دفتر ثبت نام زیارتی برای اعزام به کربلا، مبالغی از آنان اخذ و قصد متواری شدن را دارد.
  وی افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ضمن هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی موفق به دستگیری متهم شدند.
  این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم پس از انتقال به پلیس اطلاعات در بازجویی فنی و تخصصی اقرار به کلاهبرداری از ۷۹ نفر شهروند به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال در شهرستان ممسنی کرد.
  قسام با اشاره به اینکه نیمی از مبلغ کلاهبردای شده از متهم اخذ و تحویل شاکیان شده است، به شهروندان هشدار داد: چنانچه قصد عزیمت به کربلای معلی و عتبات عالیات را دارند فقط از دفاتر مجاز اقدام به ثبت نام کنند و در صورت ثبت نام از طریق سایت های اینترنتی صرفا از سایت هایی که به صورت رسمی اعلام شده است اقدام کنند.
  👮پلیس فارس

  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی