امروز چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 15 آبان 1397

  کلاهبرداری از زائران کربلا در ممسنی کلاهبردار دستگیر شد عنوان

  کلاهبرداری از زائران کربلا در ممسنی/کلاهبردار دستگیر شد / + عنوان


  فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی گفت: فردی با هویت (و. ا) با راه اندازی دفتر ثبت نام غیرمجاز از زوار برای اعزام به کربلای معلی و شرکت در مراسم اربعین اقدام به سوء استفاده مالی و کلاهبرداری کرده بود. اما مسئولان امر لازم است شفاف سازی کنند که چرا و چگونه وی توانسته در این شهرستان به راحتی اقدام به چنین کاری کند؟

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی: فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی گفت: فردی با هویت (و. ا) با راه اندازی دفتر ثبت نام غیرمجاز از زوار برای اعزام به کربلای معلی و شرکت در مراسم اربعین اقدام به سوء استفاده مالی و کلاهبرداری کرده بود.
  سرهنگ محمد هاشم قسام افزود: این کلاهبردار از ۷۹ نفر مبالغی را دریافت و قصد فرار داشت.
  وی ادامه داد: باتوجه به نارضایتی و احتمال تجمع و درگیری سریعا موضوع در دستورکار پلیس ممسنی قرارگرفت و با هماهنگی مرجع قضایی متهم در مخفیگاهی واقع در اسکان عشایر دستگیر شد.
  فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی با بیان اینکه نیمی از مبلغ کلاهبرداری شده از متهم کشف شد گفت: متهم هم اکنون تحت نظر  پلیس ممسنی است. اما مسئولان امر لازم است شفاف سازی کنند که چرا و چگونه وی توانسته در این شهرستان به راحتی اقدام به چنین کاری کند؟ مگر نام نویسی و ثبت نام از زائران نیاز به مجوز ندارد؟

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی