امروز پنج شنبه 2 اسفند 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 4 بهمن 1396

  پیام تبریک به پرستاران ممسنی دیدار سرهنگ نصیبی با پرستاران بیمارستان ممسنی تصاویر عنوان

  پیام تبریک به پرستاران ممسنی/دیدار سرهنگ نصیبی با پرستاران بیمارستان ممسنی+تصاویر / + عنوان


  دکتر عبدالله محمدی رئیس بیمارستان ولیعصر (عج)ممسنی با ارسال پیامی روز پرستار را گرامی داشت. همچنین سرهنگ امید نصیبی به همراه هیاتی از کارکنان سپاه پاسداران شهرستان ممسنی به مناسبت روز ولادت حضرت زینب و گرامیداشت روز پرستار با حضور در بیمارستان ممسنی با پرستاران بیمارستان ولیعصر(عج) دیدار کردند.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:سرهنگ امید نصیبی به همراه هیاتی از کارکنان سپاه پاسداران شهرستان ممسنی به مناسبت روز ولادت حضرت زینب و گرامیداشت روز پرستار با حضور در بیمارستان ممسنی با پرستاران بیمارستان ولیعصر(عج) دیدار کردند. شایان ذکر است دکتر عبدالله محمدی رئیس بیمارستان نیز به مناسبت روز پرستار پیام تبریکی به شرح زیر منتشر کرد.
  متن پیام ارسالی به این شرح است
  بسمه تعالی
  ولادت حضرت زینب کبری (س)،اسطوره صبر و مقاومت که به حق ولادت ایشان به نام روز پرستار نام گذاری شده است را خدمت تمام مسلمین و پیروان راه آن بزرگوار به ویژه پرستاران که با عطوفت و مهربانی در عرصه ی درمان و التیام درد بیماران در تلاشند تبریک عرض می نمایم و از پروردگار سبحان برای پرستاران میهنم به ویژه پرستاران خدوم بیمارستان ولیعصر (عج)ممسنی سرافرازی و توفیق خدمت به خلق را خواستارم.
  دکتر عبدالله محمدی رئیس بیمارستان ولیعصر ممسنی (عج) پیام تبریک به پرستاران ممسنی/دیدار سرهنگ نصیبی با پرستاران بیمارستان ممسنی+تصاویر پیام تبریک به پرستاران ممسنی/دیدار سرهنگ نصیبی با پرستاران بیمارستان ممسنی+تصاویر پیام تبریک به پرستاران ممسنی/دیدار سرهنگ نصیبی با پرستاران بیمارستان ممسنی+تصاویر پیام تبریک به پرستاران ممسنی/دیدار سرهنگ نصیبی با پرستاران بیمارستان ممسنی+تصاویر پیام تبریک به پرستاران ممسنی/دیدار سرهنگ نصیبی با پرستاران بیمارستان ممسنی+تصاویر پیام تبریک به پرستاران ممسنی/دیدار سرهنگ نصیبی با پرستاران بیمارستان ممسنی+تصاویر

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی