امروز شنبه 29 تير 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: شنبه 15 دي 1397

  پاسخ سعید عباسی به سوالات مردمی رسیدگی به شکایات بدون تبعیض رادیو ممسنی

  پاسخ سعید عباسی به سوالات مردمی/رسیدگی به شکایات بدون تبعیض / رادیو‌ ممسنی

  خبر نورآباد“-
  سرویس
  اجتماعی:
  رییس اداره صنعت معدن و تجارت ممسنی در گفتگو با خبر نورآباد از اقدامات کارگروه تنظیم بازار ممسنی و نحوه ی توزیع گوشت منجمد و مرغ منجمد گفت:جلسات تنظیم بازار به ریاست فرماندار شهرستان دکتر ایوبی هر هفته در محل فرمانداری برگزار می گردد و از جمله موارد آن نحوه ی توزیع مرغ منجمد و گوشت منجمد با هماهنگی اداره جهاد کشاورزی و صدور حواله عاملین توزیع به استان صورت می گیرد. در همین راستا عباسی به خبر نورآباد درباره عاملیت های فروش این دو بسته مهم غذایی گفت: عاملیت های فروش در نورآباد دو شعبه در بلوار هفت تیر و بعد از چهار راه منتهی به خیابان حمام شهرداری به سمت فلکه مصلی هستند که باید دارای سردخانه مورد تایید از سوی استان باشند، که پس از معرفی سهمیه شهرستان توسط عاملین دریافت و با قیمت مصوب  توزیع می گردد.

  عباسی در پاسخ به سوال نحوه ی نظارت بر توزیع این دو بسته مواد غذایی یادآور شد: نظارت بر توزیع با حضور مستقیم بازرسین اداره در واحد صنفی عاملین صورت می گیرد و گزارشات بعد از اتمام توزیع در اداره ثبت و بررسی می گردد.

  رییس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان ممسنی اهم فعالیت های نظارتی و تنظیم بازار این اداره را با گفتن موارد اصلی تشریح کرد:نظارت بر اقلام تنظیم بازار،رسیدگی به شکایات مردم در خصوص واحدهای صنفی متخلف گرانفروش،کم فروشی،عدم درج قیمت،عدم صدور فاکتور و…. را برشمرد.

  عضو کارگروه تنظیم بازار شهرستان ممسنی درباره دیگر فعالیت های اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان افزود: صدور پروانه کسب خانواده های شهدا و ایثارگران،کلیه موارد مربوط به صنایع و معادن شهرستان،موارد مربوط به قالی بافان دستی ،اتحادیه های صنفی،اتاق اصناف شهرستان ممسنی،نرخ گذاری و تشکیل کمیسیون نظارت و تنظیم بازار از دیگر وظایف این اداره است.

  رییس اداره تعداد درباره واحدهای صنعتی مهم در ممسنی  گفت :متاسفانه با توجه به مشکلات مربوطه اکثر واحدهای صنعتی تعطیل شده اند که با پیگیری ها ی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان با تشکیل چندین جلسه استانی و شهرستانی با حضور معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت و استاندار وقت استان در حال رسیدگی به مشکلات آنها می باشیم.

  عباسی در پاسخ به اعتراض مردم روستای فهلیان نسبت به فعالیت شرکت شن و ماسه در کوه بلی مالخان گفت:مشکلات معدن شن و ماسه فهلیان و اعتراض مردم این روستا به استان و مسولین شهرستان ارسال شده است و در حال پیگیری است.

  وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار خبر نورآباد مبنی بر نحوه نظارت و کنترل آن ها بر قیمت ها در بازار گفت: بلافاصله بازرسین اداره صنعت و معدن و تجارت بعد از گزارشات مردمی موضوع را بررسی خواهند کرد و به صورت محسوس و نامحسوس نظارت و کنترل بر بازار و اقلام تنظیم بازار وجود دارد.

  سوال بعدی که از عباسی پرسیده شد این بود که چرا اکثر عاملیت های توزیع سبد کالا در شهر نورآباد، بسته ی کامل مواد لبنی و گوشتی را در فروشگاه های خود ندارند؟ آیا برای اخذ نمایندگی توزیع سبد کالا این مهم در نظر گرفته نشده است؟
  رییس اداره صنعت معدن و تجارت ممسنی در پاسخ به این سوال گفت: بیش از بیست واحد به استان معرفی شده است، که در حال حاضر هفت واحد شرایط لازم را داشته اند.
  البته پایگاه خبری با بررسی میدانی از چند واحد از عدم عرضه گوشت سفید و قرمز در این واحدها و گلایه مردم روبرو شده است.

  رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان در پاسخ بر سوال نحوه ی راه اندازی صنایع تبدیلی در بخش دشمن زیاری و شرایط لازم گفت:صنایع تبدیلی مربوط به اداره جهاد کشاورزی شهرستان می باشد که در صورت نیاز این اداره همکاری لازم را خواهد داشت

  .

  منبع خبر: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی