امروز پنج شنبه 30 خرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 3 مهر 1397

  همه ادارات شهرستان ممسنی برای خدمات رسانی به عشایر بسیج شوند

  همه ادارات شهرستان ممسنی برای خدمات رسانی به عشایر بسیج شوند /


  همه ادارات شهرستان ممسنی برای خدمات رسانی به عشایر بسیج شوند

  فرماندارممسنی گفت :عشایر شهرستان ممسنی از پاک ترین وکارآمدترین قشر جامعه هستند که همه ادارات برای خدمات رسانی به آنها بسیج شوند

  فرماندارممسنی گفت :عشایر شهرستان ممسنی از پاک ترین وکارآمدترین قشر جامعه هستند که همه ادارات برای خدمات رسانی به آنها بسیج شوند

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی داود ایوبی فرماندار ممسنی گفت: عشایر شهرستان که قریب ۵/۱۲ درصد از جمعیت شهرستان را به خود اختصاص داده از پاک ترین و کارآمدترین قشر جامعه هستند که همه ادارات برای خدمات رسانی به آنها بسیج شوند
  وی که در جلسه شورای عشایری شهرستان صحبت میکرد افزود :قریب ۳ میلیارد از اعتبارات شهرستان ممسنی به فعالیتهای مرتبط به عشایر اختصاص داده شده که بیش از هشتاد درصد این رقم صرف آبرسانی سیار به عشایر خواهد شد.
  رئیس شورای عشایر شهرستان ممسنی اضافه نمود : امسال فقر مراتع و خشک شدن چشمه ها و آبهای سطحی ضرورت ساخت آب انبار و تأمین مخزن های سیار ذخیره آب را ضروری نموده که می بایست برای آن چاره اندیشی کرد .
  ایوبی افزود : امسال از محل های مختلف قریب ۲۰ میلیارد تسهیلات ارزان قیمت جهت اشتغال و تأمین علوفه به عشایر شهرستان پرداخت شده است.
  فرماندار ممسنی با تأکید بر اهمیت تهیه شناسنامه عشایر شهرستان ادامه داد: شناسایی عشایر در مناطق مختلف شهرستان و ایجاد مرکزیت خدمات رسانی به آنها می تواند جبران کمی اعتبارات این قشر ضعیف را تا حدودی مرتفع و سطح دسترسی آنها را به خدمات مورد نیاز افزایش دهد.
  دکتر ایوبی با اشاره به جلسه هم اندیشی با عشایر شهرستان که با حضور نماینده مردم شهرستانهای ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل امور عشایر در منطقه عشایری مهکوه و گرگو و بله زار گفت : بحث امنیت و تهیه علوفه مدت دار و آبرسانی و تأمین پنل های خورشیدی و بهسازی جاده ها از مهم ترین خواسته نمایندگان عشایر در این جلسه بود.
  وی افزود : بیشترین جمعیت عشایری استان در شهرستان ممسنی است که توجه خاص مسئولین استانی و شهرستانی را جهت ارائه خدمات مورد نیاز که در این راستا قریب ۲۰% علوفه مورد نیاز و ۳ دستگاه تانکر آبرسان جدید و استقرار یک دستگاه بلدوزر در مناطق عشایری برنامه ریزی شده است.
  در این جلسه پس از بحث وتبادل نظر اعضاء تصمیمات لازم جهت تسهیل در تأمین آذوقه و علوفه مورد نیاز و امنیت وآبرسانی و جاده سازی در مناطق عشایری شهرستان اتخاذ گردید.

  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی