امروز پنج شنبه 2 اسفند 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 4 بهمن 1396

  هماهنگی برای دهه فجر در شهرستان رستم عنوان

  هماهنگی برای دهه فجر در شهرستان رستم / + عنوان


  مهندس حسینی در مورد بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی درایام ا… دهه فجر در شهرستان گفت : پروژه های عمرانی مختلفی در بخش های مختلف به بهره‌برداری خواهد رسید.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی فرمانداری رستم ؛ جلسه هماهنگی کمیته های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان رستم به ریاست فرماندار و باحضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.سید ابوطالب حسینی فرماندار درطی سخنانی ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار و  فرارسیدن ایام ا… دهه مبارک فجر گفت؛از ویژگی های انقلاب اسلامی ایران منحصر بفرد بودن آن ومردمی بودن آنست و دلیل پایداری انقلاب آنهم در شرایطی که همه دنیا برعلیه جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته همین مردمی بودن آنست. فرماندار درادامه گفت:درطی این سی و شش سال دستاوردها و برکات بسیار زیادی از انقلاب برای کشور ما حاصل شده که باید قدر بدانیم و همه مدیران ومسئولین وظیفه دارنددر قبال حمایت از انقلاب و ارزشهای آن و آگاه سازی مردم در جهت برگزاری جشنهای انقلاب تلاش نمایند. وی با بیان اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی است یادآور شد:ثمره نظام جمهوری اسلامی در این ده روز شکل گرفت و دهه فجر یکی از برهه های مهم نظام است و لازم است که مسئولان در کنار مردم در مراسمات این دهه به خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور داشته باشند.                
  مهندس حسینی در مورد بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی درایام ا… دهه فجر در شهرستان  گفت : پروژه های  عمرانی  مختلفی  در بخش های مختلف به  بهره‌برداری خواهد رسید.

  هماهنگی برای دهه فجر در شهرستان رستم

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی