امروز دوشنبه 5 فروردين 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: شنبه 1 مهر 1396

  نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی: آنچه امروز اهمیت دارد، ارتباط خانه و مدرسه است والدین نسبت به مسائل تحصیل فرزندانشان کم‌توجه شده‌اند

  به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم پیش از ظهر امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس اظهار داشت: آنچه امروز اهمیت دارد ارتباط خانه و مدرسه است، به‌هیچ‌وجه نباید این ارتباط قطع شود، پدران و مادران باید ارتباط با مدرسه را یکی از کارهای مهم خود بدانند.

  وی افزود: متأسفانه پدر و مادر نسبت به سرکشی مدارس فرزندانشان کم‌توجه شده‌اند و از پیشرفت درسی و مسائل تربیتی فرزندانشان سراغی نمی‌گیرند، در حالی که لازم است ارتباط بین مدرسه و خانه همچنین اولیاء و مربیان به‌ طور دائم پیگیری و استمرار داشته باشد.

  نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی در ادامه با بیان اینکه آنچه از دانش‌آموزان نیز انتظار می‌رود، بحث تحصیل و اهمیت دادن به تحصیل، تهذیب و ورزش است، ادامه داد: در بحث تهذیب، امور تربیتی آموزش‌ و پرورش باید دقت بیشتری داشته و برنامه‌ریزی صحیحی را نسبت به تربیت صحیح دانش‌آموزان انجام دهد.

  وی تبیین کرد: امروز کشور عزیزمان ایران اسلامی که در سراسر جهان می‌درخشد، به برکت کسانی به این نقطه رسیده که خوب تحصیل کردند و امروز برای کشور عزیزمان افتخار می‌آفرینند.

  آل‌هاشم ادامه داد: موفقیت‌های هسته‌ای کشور عزیزمان نمونه‌ای از این موفقیت‌ها بوده که در سایه دانشمندان جوان ایرانی به‌ دست‌ آمده است.

  وی ادامه داد: دانش‌آموزان ما امروز در المپیادهای علمی دانش‌آموزان و دانشجویان برای ایران اسلامی افتخار می‌آفرینند و اسلام برای این جوانان و نوجوانان اهمیت ویژه‌ای قائل شده است، این‌ها امیدهای آینده کشور عزیزمان ایران اسلامی هستند.

  امام جمعه تبریز اضافه کرد: معلمان قشر زحمت‌کش جامعه هستند و برای فعلیت بخشیدن به استعدادهای دانش‌آموزان باید تلاش‌های وافری را انجام دهند همچنین مسؤولان مدارس زمانی را برای گفت‌وگو با دانش‌آموزان اختصاص دهند تا آنها مشکلات خود را مطرح کنند.

  انتهای پیام/ذ

  منبع: فارس نیوز
  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی