امروز شنبه 29 دي 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: دوشنبه 20 فروردين 1397

  نغییر مدیریت به تعاون روستایی ممسنی رسید عنوان

  نغییر مدیریت به تعاون روستایی ممسنی رسید / + عنوان


  بر اساس گزارش های دریافتی، تغییر مدیریت به اداره تعاون روستایی شهرستان ممسنی رسید تا علی گودرزی رئیس فعلی جای خود را به رضا گودرزی دهد.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:بر اساس گزارش های دریافتی، تغییر مدیریت به اداره تعاون روستایی شهرستان ممسنی رسید تا علی گودرزی رئیس فعلی جای خود را به رضا گودرزی دهد.

  بر اساس این گزارش رضا گودرزی از فرزندان ممسنی و از نیروهای سازمانی تعاون روستایی میباشد که در حال حاضر معاونت تعاون روستایی مرودشت را بر عهده دارد.همچنین وی مورد تایید سازمان و از گزینه های پیشنهادی رئیس فعلی تعاون روستایی ممسنی میباشد که بیش از ۲۰ سال سابقه کار دارد.

  شایان ذکر است گزینه معرفی شده با هماهنگی های صورت گرفته از سوی فرمانداری ممسنی روز سه شنبه طی مراسمی بعنوان رئیس جدید تعاون روستایی ممسنی معارفه میگردد.

  یک منبع آگاه در این خصوص به خبرنگار ما گفت: تقریبا مدت یک سالی بود که علی گودرزی درخواست ایجاد تغییر را داده بود و اکنون در راستای درخواست وی این تصمیم لحاظ شده است.

  علی گودرزی رئیس تعاون روستایی ممسنی ضمن تایید ادعای فوق بیان داشت: بنده خود پیگیر تغییر مدیریت بوده و ۵ سال باقی مانده خدمتم را در اداره جهاد بعنوان کارشناس میگذرانم.

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی