امروز دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: یکشنبه 15 مهر 1397

  نشست جمعی از جوانان با فرماندار شهرستان ممسنی

  نشست جمعی از جوانان با فرماندار شهرستان ممسنی /


  نشست جمعی از جوانان با فرماندار شهرستان ممسنی

  نشست جمعی از جوانان با فرماندار شهرستان ممسنی با محوریت بررسی مسائل و مشکلات حوزه های مختلف شهرستان با حضور دکتر ایوبی فرماندار برگزار گردید.

  نشست جمعی از جوانان با فرماندار شهرستان ممسنی با محوریت بررسی مسائل و مشکلات حوزه های مختلف شهرستان با حضور دکتر ایوبی فرماندار برگزار گردید.

  به گزارش دیارممسنی , فرماندار ممسنی در این نشست با اشاره به اهمیت جایگاه جوانان و نقش این قشر در توسعه و پیشرفت همه جانبه جامعه افزود: دیدگاه ها , پیشنهادات و نظرات شما جوانان در توسعه شهرستان می تواند تحول آفرین باشد .
  وی گفت: همه جوانان در حوزه ها و رشته های مختلف در کنار هم بنشینند و پنل ها را در کنار هم قرار دهند شرایط موجود شهرستان را شناسایی نماییم و این روند کنونی را تغییر داده که به تنهایی قادر به انجام آن نیستیم.
  دکتر ایوبی اظهار داشت: شهرستان ممسنی با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل هایی بویژه منابع انسانی و تحصیل کرده ای که دارد نرخ بیکاری آن نباید بالاترین نرخ استان باشد که اصلا متناسب با داشته های ممسنی نبوده و نیست  
  نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه امروزه دولت نقش تسهیل گری را ایفا می کند تاکید کرد : در حوزه اشتغال بویژه اشتغال پایدار روستایی و عشایری تسهیلاتی با بهره کم پرداخت می شود که در این خصوص استقبالی از سوی مردم انجام نگرفته است.
  فرماندار ممسنی با اشاره به اینکه در جذب سرمایه گذاران خوب عمل نکرده ایم گفت: شما جوانان به عنوان رابط جذب سرمایه گذار شوید دوستان , اقوام را با ایجاد انگیزه و رغبت دعوت به همکاری و سرمایه گذاری در شهرستان نمایید.
  سپس پس از بحث و تبادل نظر  برخی از مسئولین حاضر در جلسه و جوانان مدعو به بیان دیدگاه ها ،نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
  گزارش روابط عمومی فرمانداری

  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی