امروز پنج شنبه 2 اسفند 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 4 مهر 1397

  نبود اورژانس در دشمن زیاری باز قربانی گرفت عنوان

  نبود اورژانس در دشمن زیاری باز قربانی گرفت / + عنوان


  فاصله زیاد مرکز اورژانس مستقر در مرکز بخش دشمن زیاری با روستاهای دشت تیرتاج باز هم جوانی را به کام مرگ کشاند.عصر شنبه جوان اهل دشمن زیاری به دلیل فاصله زیاد مرکز اورژانس با روستای دشت تیرتاج که جمعیت ۱۵۰۰ نفری را دارد، به نام علی محمد امیری فوت کرد و دیگری هنوز در کما می باشد پیشتر هم اقای عادل کشاورزی به همین دلیل فوت کرد.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:فاصله زیاد مرکز اورژانس مستقر در مرکز بخش دشمن زیاری با روستاهای دشت تیرتاج باز هم جوانی را به کام مرگ کشاند.
  عصر شنبه جوان اهل دشمن زیاری به دلیل فاصله زیاد مرکز اورژانس با روستای دشت تیرتاج  که جمعیت ۱۵۰۰ نفری را دارد، به نام علی محمد امیری فوت کرد و دیگری هنوز در کما می باشد پیشتر هم اقای عادل کشاورزی به همین دلیل فوت کرد. بهمن کشاورزی شورای دشت تیرتاج اعلام کرد: تا الان چندین بار جهت ساخت پایگاه اورژانس مکاتبه شده و چندین بار هم به شبکه بهداشت ممسنی مراجعه کرده ایم و حتی زمین جهت ساخت این پایگاه مهیاست اما متاسفانه به دلیل عدم توجه به موقع مسولان مربوطه  افراد زیادی به کام مرگ کشیده می شند. بخشدار بخش دشمن زیاری نیز بارها این موضوع را پیگیری کرده اما باز هم از وی خواهشمندیم ضرب الاجل ساخت مرکز اورژانس در پر جمعیت ترین دهستان از بخش دشمن زیاری را فراهم آورد. یادآور می شویم روستاهای دشت تیرتاج، مشایخ، هجرت، کلاسیاه و سایر روستا های بخش دشمن زیاری دو سوم از جمعیت بخش دشمن زیاری را دارند ، اما مرکز پایگاه اورژانس دشمن زیاری تنها در دهستان دشمن زیاری واقع شده است. چندی پیش نیز تصادف راکب موتور سوار در کنار روستای کلیکک از دهستان مشایخ با مرگ راکب همراه بود. این در حالی است که واژه ی اورژانس یک سرعت و دقت را به دنبال دارد که متاسفانه سرعت رسیدن به محل های حادثه با توجه به مرکز استقرار در قسمت جنوبی دشمن زیاری کم است، و می توان مرگ امیری و عباسی فرد را از شاخص های فاصله زیاد خدمت رسانی با مرکز اورژانس دانست

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی