امروز دوشنبه 30 مهر 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397

  نایب قهرمانی بانوان ممسنی در فوتبال نونهالان کشور تصویر رادیوممسنی

  نایب قهرمانی بانوان ممسنی در فوتبال نونهالان کشور +تصویر / رادیوممسنی

  به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,مرحله پایانی مسابقات فوتبال بانوان نونهال باشگاه های کشور که از روز ششم اردیبهشت ماه به میزبانی شهر نورآبادممسنی آغاز شده بود ظهر امروز به پایان رسید .

  در پایان این دوره از مسابقات تیم سایپا مشهد عنوان نخست را کسب کرد,تیم سالارسازه اهوراممسنی مقام دوم و ایراندخت اصفهان مقام سوم را کسب کردند.

  در روز پایانی تیم ممسنی با نتیجه ۳ بر ۱ نماینده مازندران را شکست داد و دیدار تیمهای اصفهان و تهران به تساوی ۲ بر ۲ انجامید. روز گذشته نیز تیم ممسنی با یک گل اصفهان را شکست داده بود.

  تیم سالارسازه اهورا ممسنی نماینده استان فارس در این مسابقات موفق شد تیمهای اصفهان,مازندران و اراک را شکست دهد.مقابل تهران با تساوی متوقف شد و مقابل مشهد تن به شکست داد.

  مراسم اختتامیه و اهدای جام نیز با حضور آقای غلامعلی هنرپیشه رئیس هیات فوتبال استان فارس و زارع نماینده فدراسیون فوتبال, مهندس خلیلی شهردار و حاج عزیزالله رضایی عضو شورای شهر نورآباد برگزار شد.

  نایب قهرمانی بانوان ممسنی در فوتبال نونهالان کشور نایب قهرمانی بانوان ممسنی در فوتبال نونهالان کشور نایب قهرمانی بانوان ممسنی در فوتبال نونهالان کشور نایب قهرمانی بانوان ممسنی در فوتبال نونهالان کشور نایب قهرمانی بانوان ممسنی در فوتبال نونهالان کشور نایب قهرمانی بانوان ممسنی در فوتبال نونهالان کشور نایب قهرمانی بانوان ممسنی در فوتبال نونهالان کشور نایب قهرمانی بانوان ممسنی در فوتبال نونهالان کشور

  این مسابقات با حضور تیم های ایراندخت اصفهان ، هیات فوتبال تهران ، منتخب مازندران ، سایپا مشهد ، خراسان جنوبی ، ساحل سنگ سالم اراک و تیم سالار سازه اهورا ممسنی نماینده استان فارس از تاریخ ۹۷/۲/۵ لغایت ۹۷/۲/۱۲ در استادیوم شهید لشکری نورآبادممسنی برگزار شد


  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی