امروز سه شنبه 28 خرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 12 دي 1397

  ممسنی میزبان سومین جشنواره تئاتر از سرخ تا سبز یادواره شهدای هنرمند

  ممسنی میزبان سومین جشنواره تئاتر از سرخ تا سبز یادواره شهدای هنرمند /


  به گزارش دیارممسنی, سید ابراهیم حسینی گفت: شهرستان ممسنی دارای استعداد و ظرفیت های خوبی در حوزه هنر نمایش می باشد و نیاز هست که هر ساله جشنواره تئاتر برگزار گردد . این جشنواره چندسال بود که به دلایل مختلف قادر به اجرای آن نبودیم ولی امسال به یاری خدا و با همت اداره کل برگزار خواهد شد .
  وی هدف از برگزاری جشنواره را ارتباط و تبادل هنری و انتقال تجربیات هنرمندان دانست و افزود : جشنواره زمینه ایست تا هنرمندان بتوانند داشته های خود را  به هم دیگر انتقال بدهند و از تجربیات همدیگر استفاده و زمینه خلاقیت و انگیزه را در بین هنرمندان افزایش دهد .
  حسینی ادامه داد: هنر تئاتر هنری است که تلفیقی از چند هنر می باشد به همین خاطر محبوبیت خاصی در جامعه دارد و به همین خاطر انتقال فرهنگ با این ابزار هنری اثری ماندگار خواهد داشت .
  وی اشاره کرد این جشنواره سومین جشنواره ای است که با همت و همکاری اداره کل ارشاد فارس و هنرمندان و انجمن نمایش شهرستان ممسنی برگزار میگردد و استقبالی خوبی هم از این جشنواره گردیده و امیدواریم با کیفیت بسیار خوب و در خور هنرمندان شهید شهرستان که این جشنواره مزین به نام انهاست برگزار گردد .
   در پایان از هنرمندان نمایش شهرستان و انجمن نمایش و دبیر جشنواره که تلاش مضاعف در اجرای این برنامه دارند تشکر و قدردانی میکنم .

   

  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی