امروز شنبه 26 مرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 17 بهمن 1397

  ممسنی قطب والیبال فارس است رادیو ممسنی

  ممسنی,قطب والیبال فارس است / رادیو‌ ممسنی

  به گزارش دیارممسنی, سید قاسم حسینی بیان داشت: در یکسال گذشته تیم نوجوانان شهرستان ممسنی نایب قهرمان استان شد و تیم بزرگسالان نیز در سال اول در لیگ برتر به مقام چهارم دست پیدا کرد و در مسابقاتی که جهت لیگ برتر در شهرستان خنج استان فارس برگزار گردید بهترین بازیکن والیبال از تیم شهرستان ممسنی انتخاب شد. در مسابقات نونهالان استان تیم نورآباد به مقام چهارم رسید و دو نفر از اعضای تیم نیز بعنوان تیم منتخب استان معرفی و در مسابقات کشوری شرکت نمودند.
  وی ابراز امیدواری کرد که با استیل خوب و آموزشهای مناسب که این نونهالان می بینند بتوانند به مقامهای بهتری دست یابند.
  حسینی در خصوص شرکت پیشکسوتان در عرصه والیبال ممسنی گفت: در این دوره ۵ ماهه یکدوره در مسابقات والیبال پیشکسوتان شرکت کردیم که در حال حاضر نیز بازیها ادامه دارد و در حال مسابقه هستند و در یک دوره مسابقات همه جانبه در یاسوج شرکت کردیم و به مقام دوم دست پیدا کرده و بهترین بازیکن علیرضا احمدی از شهرستان ممسنی انتخاب گردید.
  حسینی در خصوص جایگاه ورزش والیبال ممسنی تصریح کرد: شهرستان ممسنی در فارس جایگاه خاصی دارد و اصولاً نورآباد یک شهر والیبال خیزی محسوب می شود چون از قبل  والیبالیستهای خوب و توانمندی از جمله سجادی – جعفری و چند نفر دیگر در مسابقات کشوری – آسیایی و جهانی مقام ممتاز کسب نموده اند .
  سید قاسم حسینی افزود: در تیم جوانان جانبازان الحمداله یک نفر ملی پوش داریم و خوب بازی می کنند و آینده روشنی نیز دارند و در خصوص جایگاه تیم والیبال جانبازان در شهرستان – این تیم جایگاه خوب و شناخته شده ای دارد.
   حسینی در خصوص مشکلات فرا روی ورزش والیبال در ممسنی گفت: مشکل اساسی در ورزش ممسنی و خصوصاً والیبال، کمبود امکانات و نبود اسپانسر می باشد چون رشد و پیشرفت ورزش با امکانات و بودجه دولتی جوابگو نیست و پیشرفت چشمگیری ندارد و جوابگوی مطالبات ورزشکاران و تیم های شرکت کننده در مسابقات نیست .
   وی ضمن تقدیر و تشکر از اداره ورزش و جوانان در خصوص در اختیار قرار دادن سالن تربیت بدنی بصورت استیجاری به هیات والیبال گفت: جا دارد از اداره ورزش و جوانان بخاطر همکاری در خصوص در اختیار نهادن سالن ورزشی شهید حسینی مستقر در استادیوم ورزشی نورآباد تشکر و قدردانی فراوان داشته باشیم. حسینی در خصوص تعداد و شرکت کننده ها و علاقه مندان به این ورزش در ممسنی گفت: در سطح شهرستان تعداد ۲۰۰نفر دانش آموز به ورزش والیبال روی آورده اند و به نسبت بیشتر می شود و دو مدرسه والیبال درحال آموزش دادن هستند و بحث آموزش را بصورت جدی دنبال می کنند و همکاری خوبی دارند.
  سید قاسم حسینی رئیس هیات والیبال شهرستان ممسنی در آخرین صحبت خود بعنوان پیام به ورزشکاران و ورزش دوستان گفت: در کل ورزش در جامعه ایجاد نشاط می کند و نشاط یک شادی زودگذر نیست و یک شادی واقعی است و این نشاط با ورزش بوجود می آید و تقاضای ما برای همه ورزشها خصوصاً والبیال این است که تغییر برای والیبال منشاً خیر باشد چون همه ما دلسوز و علاقه مند به ورزش والیبال و پیشرفت آن در شهرستان می باشیم . چون ممسنی یکی از قطب های والیبال استان می باشد و در میادین ورزشی این را اثبات کرده اند  و تقاضای همکاری و مساعدت از ناحیه دوستان را داریم و امیدواریم که بتوانیم با همکاری و همدلی همه ورزشکاران مربیان – داوران و بخصوص پیشکسوتان این رشته دوست داشتنی را  به سرمنزل مقصود رهنمون کنیم.

  منبع خبر: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی