امروز دوشنبه 30 مهر 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 19 ارديبهشت 1397

  ممسنی دارای بالاترین نرخ بیکاری در استان عنوان

  ممسنی دارای بالاترین نرخ بیکاری در استان / + عنوان


  ایوبی فرماندار جدید ممسنی گفت: شهرستان ممسنی دارای بالاترین نرخ بیکاری در بین شهرستانهای استان می باشد که جهت کاهش نرخ بیکاری نیاز به عزم همگانی است.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی ،داود ایوبی فرماندار ممسنی در مراسم سالروز سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی به شهرستان ممسنی گفت :شهرستان ممسنی دارای بالاترین نرخ بیکاری در بین شهرستانهای استان می باشد که جهت کاهش نرخ بیکاری نیاز به عزم همگانی است .
  وی در این مراسم که جمع کثیری از بسیجیان و معتمدین شهرستان حضور داشتند افزود : از آنجائیکه با رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری توانسته ایم خیلی از معضلات و تهدیدهای کشور را از بین ببریم در مورد رفع بیکاری نیز می بایست با عزمی راسخ همراه با برنامه از تمامی توان و قابلیلت های شهرستان جهت ایجاد شغل بهره گیری نمایم.
  دکتر ایوبی گفت : رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال را سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند که با یک نگرش عمقی به این شعار محوری سال متوجه می شویم که نظر معظم له در کنار حمایت از کالاهای تولیدی کشور ایجاد شغل برای کارگران ایرانی، فعال سازی واحدهای تولیدی ، اهمیت به مقوله سرمایه گذاری ، تولید ثروت و….. در متن این شعار نهفته است .
  فرماندار ممسنی با تاکید بر نقش محوری ایجاد شغل در تولید ثروت در شهرستان افزود : ادارات ، سازمانها  و تشکل های بخش خصوصی و دولتی می بایست با بهره گیری از تمامی قابلیت ها و پتانسیل های شهرستان در زمینه تولید ثروت در شهرستان فعال باشند تا در رهگذر آن شاهد رفع مشکل اشتغال جوانان نیز باشیم .
  ایوبی ادامه داد : امروزه اثربخشی فعالیت در محورهای اقتصادی ، کار آفرینی و اشتغال کمتر از فعالیت در دیگر دوران حساس جمهوری اسلامی نبوده و می بایست در راس همه برنامه های مسئولان قرار گیرد.
  رئیس شورای اداری شهرستان اظهار داشت : دمیدن روحیه بسیجی در کالبد خسته و شاید خفته واحدهای تولیدی شهرستان ضرورت انکار ناپذیری در این شهرستان باشد که کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
  در این برنامه چندین برنامه فرهنگی و هنری توسط بسیجیان پایگاههای مختلف ناحیه مقاومت بسیج سپاه ممسنی به اجرا درآمد.

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی