امروز سه شنبه 28 خرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: دوشنبه 3 دي 1397

  معارفه رئیس جدید ورزش و جوانان شهرستان رستم

  معارفه رئیس جدید ورزش و جوانان شهرستان رستم /


  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رستم، صبح امروز جلسه شورای اداری با محوریت تشکیل ستاد دهه مبارک فجر شهرستان به ریاست جناب آقای حسینی فرماندار و با حضور اعضای شورای اداری در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  در ابتدای جلسه فرماندار رستم، هدف از تشکیل جلسه را برنامه ریزی و هماهنگی جهت برگزاری مراسم مربوط به ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و هر چه با شکوه تر برگزار کردن این بزرگداشت عنوان کرد.

  حسینی با تاکید بر متنوع بودن برنامه های ایام دهه مبارک فجر نسبت به سال گذشته از دبیر و اعضاء ستاد دهه فجر شهرستان خواست : دستاوردها و برکات عظیم نظام مقدس انقلاب اسلامی ، بصورت مطلوب برای مردم در ایام دهه مبارک فجر تشریح گردد و همچنین تمام فعالیت ها و برنامه های مربوط به ایام دهه مبارک فجر را با همکاری و مشارکت مردم در شهر و مناطق روستایی انجام دهند.

   در ادامه جلسه مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید ورزش و جوانان شهرستان باحضور رضایی معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و هیئت همراه برگزار شد.

  فرماندار رستم ضمن تشکر از جناب آقای پیرانی رئیس سابق که مدت ۶سال سکاندار اداره شهرستان را برعهده داشتند افزود: فعالیت های خوبی در این مدت انجام شده است و آرزوی موفقیت برای ایشان دارم و ضمن خیر مقدم به آقای نیکنام که جزو نیروهای توانمتد و متعهد می باشد انتظار داریم که با درایت و پشت کارفراوان وتعامل بیشتر با هیئت‌های ورزشی در اداره امور ورزش و جوانان شهرستان تلاش کند.

  معارفه-رئیس-اداره-ورزش-رستم

  شایان ذکر است در این مراسم نصیر پیرانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رستم تودیع و عبدالکریم نیکنام بعنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان معارفه شد.

  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی