امروز دوشنبه 5 فروردين 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: شنبه 13 خرداد 1396

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد پیش بینی رشد 7 درصدی مصرف برق طی فصل تابستان در کهگیلویه و بویراحمد

  به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد داود راهزادی گفت: بر اساس روند رو به رشد گرما و افزایش تعداد مشترکین برق کهگیلویه و بویراحمد و همچنین تغییر الگوی مصرف پیش بینی می‌کنیم میزان مصرف برق در این استان در تابستان امسال رشد هفت درصدی داشته باشد.

  وی با بیان اینکه رشد هفت درصدی مصرف برق در تابستان امسال کهگیلویه و بویراحمد رشد بالایی است، اظهار داشت: از مشترکین برق می‌خواهیم که در مصرف برق صرفه‌جویی‌های لازم را داشته باشند.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: رشد بالای مصرف برق سبب اجرای خاموشی‌های با برنامه خواهد شد که امیدواریم شاهد اجرای آن در تابستان امسال نباشیم.

  راهزادی با تاکید بر صرفه‌جویی مشترکین در مصرف برق، خاطرنشان کرد: در سال گذشته نیز شاهد رشد حدود هشت درصدی مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد بودیم.

  وی گفت: الگوی مصرف مشترکین برق در کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرده که شایسته است مشترکین با رعایت صرفه جویی، همکاری‌های لازم را داشته باشند.

  وی تعداد مشترکین برق در کهگیلویه و بویراحمد را بیش از 230 هزار مشترک عنوان کرد و یادآور شد: در یکساله گذشته حدود 10 هزار مشترک به مشترکین برق این استان افزوده شده است.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، مهمترین نواحی رشد مصرف برق در این استان را شهرستان‌های گچساران و بهمئی برشمرد.

  راهزادی گفت: متاسفانه کهگیلویه و بویراحمد فاقد نیروگاه‌های تولیدی برق بوده و از سویی از کمبود ایستگاه‌های فوق توزیع نیز رنج می‌برد.

  وی از برنامه‌ریزی لازم برای احداث ایستگاه‌های فوق توزیع در برخی از شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و اظهارداشت: با اجرای کامل این ایستگاه‌ها شاهد رفع بسیاری از مشکلات کنونی در حوزه برق خواهیم بود.

  انتهای پیام/خ

  منبع: فارس نیوز
  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی