امروز چهارشنبه 23 آبان 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: شنبه 1 مهر 1396

  فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: حقانیت فرمایشات رهبری درباره آمریکا روز‌به‌روز روشن‌تر می‌شود مسوولان مثل شهدا قاطعانه با دشمن برخورد کنند

  مظاهر مجیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی فارس در همدان، با اشاره به طی روند برجام و نقض عهد مکرر آمریکا، اظهار کرد: آن تعاریفی که مقام معظم رهبری در خصوص آمریکایی‌ها فرمودند روز به روز مانند خورشید نمایان‌تر می‌شود.

  وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند ولی بیش از حد به آن‌ها اعتماد کردیم، گفت: امروز با گذشت چند سال از شروع برجام می‌بینیم این واقعیت مانند خورشید روشن است که اعتماد به آمریکایی‌ها اشتباه است.

  فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها هیچ وقت نمی‌خواهند یک کشور مستقل و دین‌مدار تشکیل شود که برای جهان اسلام الگو باشد، تاکید کرد: امروز وقتی می‌بینند این نظام در علم به‌روزی مانند انرژی هسته‌ای موفق است آن را برنمی‌تابند، بنابراین در مقابل آن می ایستند و سعی در جلوگیری پیشرفت دارند.

  وی تصریح کرد: امروز آنها گفته‌های خودشان که در برجام لحاظ شده بود را هم قبول نکردند و به آن پشت پا زدند، نمونه بارز آن هم تحریم‌های اخیر علیه چند تن از مقامات و شرکت‌ها بود.

  مجیدی با اشاره به اینکه مسوولان باید خیلی هوشیار باشند، بیان کرد: این دشمن یک دشمن بسیار لجوج است و هیچ وقت با ما سر سازش نخواهد داشت، دشمن دنبال فرصت است که ضربه خود را وارد کند و این ما هستیم که باید هوشمند باشیم.

  وی با بیان اینکه در مقابل توطئه‌های آمریکا طوری حرکت کنیم و نیروهای خود را تقویت کنیم که مغلوب آن‌ها نشویم، گفت: خون پاک شهدا ازجمله شهید حججی که حجتی برای همه است، نگهدارنده نظام و انقلاب است.

  فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ادامه داد: نسل چهارمی‌ها نیز دقیقا مسیری را طی می کنند که شهید همدانی پیش برد که این مهم جای امیدواری و شکرگزاری دارد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: مسوولان باید فرهنگ جهادی را در خود ایجاد کنند؛ اگر مسوولان در حال حاضر رفتار و کردار رزمندگان را داشتند و با دشمنان با شدت برخورد می‌کردند و با دوستان نرم‌خو بودند بسیار اثرگذارتر بود و نتایج بهتری به دست می‌آمد.

  انتهای پیام/خ

  منبع: فارس نیوز
  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی