امروز پنج شنبه 30 خرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: شنبه 1 مهر 1396

  فارس از سومین عرضه اولیه امسال فرابورس گزارش می دهد «ریشمک» کشف قیمت شد سهم هر خریدار 99 سهم

  به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس؛ امروز شنبه اول مهر ماه 96 تعداد 11,492,822 سهام شرکت تولید و صادرات ریشمک برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران به روش ثبت سفارش عرضه و به قیمت هر سهم 674 تومان کشف قیمت شد.

  در این عرضه اولیه کلیه معامله گران برخط و غیر برخط به صورت همزمان طی دوره ثبت سفارش می توانستند اقدام به ورود سفارش خرید کنند. تمامی درخواست های خرید جهت ورود سفارش به قیمت محدود بود و دامنه قیمت در ثبت سفارش از مبلغ 6,607 ریال تا مبلغ 6,740 ریال تعیین شده بود.

  با اینکه حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی تعداد 200 سهم تعیین شد اما در نهایت با تخصیص  به بیش از 115 هزار کد معاملاتی به هر کد حدود 99 سهم از این عرضه اولیه رسید.

  در جریان ثبت سفارش هرخریدار صرفا مجاز به ورود یک سفارش خرید در سامانه معاملاتی بود و سفارش های خرید تنها از طریق کد معاملاتی مشتری با توجه به غیر مجاز بودن ثبت سفارش با کد گروهی قابل ثبت بود .

  مدیر عرضه و متعهد خرید این سهم در روز جاری نیز شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا تعیین و سقف تعهد خرید این کارگزار تعداد 5,746,411 سهم اعلام شد .

  دوره ثبت سفارش سهام برای عموم سرمایه گذاران نیز  ازساعت 10 لغایت ساعت 12 امروز تعیین شد و در نهایت پس از پایان ساعت معاملات امروز به متقاضایان تخصیص داده شد.

  انتهای پیام/آ

  منبع: فارس نیوز
  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی