امروز دوشنبه 5 فروردين 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: شنبه 1 مهر 1396

  عزیزی در گفت‌وگو با فارس: باید به فهم و شعور ترامپ شک کرد اکثر ناآرامی‌های دنیا را سردمداران آمریکا رقم می‌زنند

  محمد عزیزی نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات ترامپ علیه ایران، اظهار داشت: درباره اظهاراتی که ترامپ علیه ایران در صحن سازمان ملل گفته است،‌ باید بگوییم ایران جزو دموکراتی‌‌ترین کشورهای دنیاست و فردی که برای ایران نقاب دموکراسی را به کار می‌برد،‌ باید به شعور و فهم او شک کرد. 

  وی افزود: اینکه ترامپ گفته است محصول صادرات جمهوری اسلامی خشونت است کج فهمی او را می‌رساند.

  نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی محصول صادرات جمهوری اسلامی اسران را رأفت، مهربانی،‌ عدم خشونت،‌ عدالت و برابری خواند و گفت: خشونت و خون‌ریزی و هرج و مرج محصول کشور ما نخواهد بود.

  عزیزی با بیان اینکه ایران کشوری است صلح طلب اما مقابل زورگویان با تمام توان مقابله می‌کند، عنوان کرد: این سخنان سخیف از زبان فردی بیرون آمده است که اگر کمی دقت کنیم می‌فهمیم اکثر ناآرامی‌های دنیا را سردمداران آن کشور رقم می‌زنند.

  وی بر همین اساس اضافه کرد: هنوز مردم مظلوم عراق از رفتارهای ناجوانمردان ستمکاران آمریکایی در رنج هستند؛ مردم مظلوم فلسطین نیز به خاطر حمایت‌های نامربوط آمریکایی‌ها از اشغالگران قدس، آواره هستند.

  این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: روابط دنیا باید بر اساس احترام به کشورها و عدالت تنظیم و از مداخله در امورات داخلی یکدیگر پرهیز شود.

  عزیزی در خاتمه خاطرنشان کرد که به نظر من ترامپ یا حال خوبی نداشته که چنین حرفهایی زده یا فهم درستی از ایران و مدیران جمهوری اسلامی ایران نداشته است.

  انتهای پیام/

  منبع: فارس نیوز
  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی