امروز یکشنبه 6 اسفند 1396

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: دوشنبه 2 بهمن 1396

  ضعیف کشی در فوتبال فارس همچنان باقی است بررسی دلایل لغو میزبانی تیم باران ممسنی عنوان

  ضعیف کشی در فوتبال فارس همچنان باقی است/بررسی دلایل لغو میزبانی تیم باران ممسنی / + عنوان


  رضایی اظهار داشت: نکته قابل توجه در این رابطه این است که طبق صورتجلسه بین هیئت استان و تیم ها در صورت عدم حضور یکی از تیم ها در گروه دوم که چهار تیم حضور دارد باید تیم پنجم گروه اول که تیم لامرد بود به گروه دوم انتقال داده شود ولی هیئت استان به سلیقه خود و خیلی خودخواهانه تیمی خارج از برنامه را به گروه دوم انتقال داده و برنامه ریزی نمودند که در این بین مجددا به فوتبال نوراباد اجهاف نمودند و بازهم قضیه ضعیف کشی در فوتبال فارس همچنان به قوت خود باقی است.

  “خبر نورآباد”  سرویس ورزشی:باشگاه باران با شرط میزبانی اعلام آمادگی خود را  طی یک نامه به مسىولان
  برگزاری مسابقات ابلاغ کردند. و قول شفاهی را از آنها دریافت کردند، آن هم
  بخاطر حق خوری که در مسابقات جوان از این تیم شد و این تیم از رسیدن به
  قهرمانی در عین شایستگی باز ماند. اما روز قرعه کشی مقرر شد که میزبان را
  ابتدا با بررسی های انجام شده و بعد قرعه کشی اعلام دارند که این امر تحقق نیافت.

  مجید رضایی رئیس هیات فوتبال ممسنی در این خصوص در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: در مورد تیم باران باید به عرض برسانم که چند عامل باعث عدم کسب میزبانی تیم نوراباد شد . ۱ . در روز دیدار شهراورد که اقای حاجی پور مسئول برگزاری مسابقات استان در استادیوم حضور داشت و جهت بررسی امکانات به این شهرستان امده بود با برخورد بد یک تماشاگر نما و انجام حرکات ناشایست ، ایشان به توانایی شهرستان جهت برگزاری این مسابقات مردد شد و با توجه به اینکه لامرد هم تقریبا امکانات مشابهی داشت تصمیم به برگزاری مسابقات در لامرد گرفته شد.

  وی اظهار داشت: نکته قابل توجه در این رابطه این است که طبق صورتجلسه بین هیئت استان و تیم ها در صورت عدم حضور یکی از تیم ها در گروه دوم که چهار تیم حضور دارد باید تیم پنجم گروه اول که تیم لامرد بود به گروه دوم انتقال داده شود ولی هیئت استان به سلیقه خود و خیلی خودخواهانه تیمی خارج از برنامه را به گروه دوم انتقال داده و برنامه ریزی نمودند که در این بین مجددا به فوتبال نوراباد اجهاف نمودند و بازهم قضیه ضعیف کشی در فوتبال فارس همچنان به قوت خود باقی است.

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی