امروز جمعه 2 فروردين 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: یکشنبه 19 فروردين 1397

  صعود خانوادگی کوهنوردان روستای رازیانه کاری عنوان

  صعود خانوادگی کوهنوردان روستای رازیانه کاری / + عنوان


  این اقدام که در قالب تور خانوادگی صورت گرفت با شعار حفظ طبیعت و محیط زیست همراه بود.در پایان از بین ۷۰ نفر از اعضای شرکت کننده در این گردهمایی خانوادگی_ورزشی به قید قرعه به شش نفر از بانوان و شش نفر از آقایان جوایز نفیسی اهدا شد.

  “خبر نورآباد”  سرویس ورزشی:گروه کوهنوردی روستای رازیانه کاری با نام “رازیان” با حفظ فرهنگ سلامت و ترویج روحیه ی ورزشی ۴ ساعت به کوه زدند.

  این اقدام که در قالب تور خانوادگی صورت گرفت با شعار حفظ طبیعت و محیط زیست همراه بود.
  در پایان از بین ۷۰ نفر از اعضای شرکت کننده در این گردهمایی خانوادگی_ورزشی به قید قرعه به شش نفر از بانوان و شش نفر از آقایان جوایز نفیسی اهدا شد.

  این حرکت اجتماعی فرهنگی با روح زنده ی ورزشی ادامه خواهد داشت. در زندگی ماشینی امروز هر از گاهی می طلبد که با طبیعت پیوند همراهی و همیاری داشته باشیم.

  حرکت گروه کوهنوردی رازیان به صعود یادمان حمیدرضا سالاری بر فراز کوهستان رسید. اهالی رازیانه کاری اگر چه با نام کاشت رازیانه پیوند عمیق تاریخی و اجتماعی دارند ، اما با این حرکت فرهنگی،هنری و ورزشی بذر استفاده صحیح از محیط پیرامون را کاشتند.

  می طلبد که با توجه به شرایط جغرافیایی شهرستان ممسنی و پوشش گیاهی منطقه سایر روستاهای شهرستان از این قبیل طرح ها الگو برداری کنند.
  کوهنوردی از جمله ورزش هایی است که نشاط بسیاری به همراه دارد، عموما کوهنوردی مستمر و مداوم از عارضه های قلبی و عروقی جلوگیری می کند.

  روستای رازیانه کاری در محور ارتباطی نورآباد – قایمیه – شیراز از روستاهای بخش مرکزی شهرستان ممسنی است. که دسترسی به کوه برای اهالی امکان پذیر است.روستای رازیانه کاری بذر توان و اراده را جایگزین رازیانه کردند.

  صعود خانوادگی کوهنوردان روستای رازیانه کاری
  صعود خانوادگی کوهنوردان روستای رازیانه کاری

  گزارش اختصاصی خبر نورآباد_اصغر پارسایی

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی