امروز شنبه 26 مرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: دوشنبه 15 بهمن 1397

  صدور قبض میلیونی در ممسنی برای کنتور بدون برق سند رادیو ممسنی

  صدور قبض میلیونی در ممسنی برای کنتور بدون برق +سند / رادیو‌ ممسنی

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:بر اساس گزارش های دریافتی از یک شهروند، شرکت برق شهرستان ممسنی برای یک کنتور برق، با وجود عدم مصرف برق، قبض میلیونی صادر کرد که در نوع خود جالب و قابل تامل میباشد.

  بر اساس این سند دریافتی خبر نورآباد از یک شهروند که سرمایه گذار در شهرستان ممسنی نیز میباشد، شرکت توزیع برق شهرستان ممسنی برای این شهروند بدون مصرف برق قبض میلیونی صادر کرده است.

  بر اساس گفته های این شهروند؛ ترانس برق وی نصب شده است ولی کنتور برق مورد نظر وی بدون برق است و این شهروند از کنتور ذکر شده هیچ استفاده ای نکرده است.

  با توجه به تاریخ های ذکر شده در فیش صادر شده توسط شرکت برق ممسنی ، این قبض یک ماه پس از تاریخ نصب کنتور برق برای این شهروند صادر شده است.

  حال باید دید توضیح مسوولان شرکت برق ممسنی در خصوص صدور چنین قبض هایی که تا کنون بارها از سوی شهروندان گزارش شده است چیست؟ وی که از سرمایه گذاران بومی میباشد ضمن گلایه از این اتفاق عنوان کرد: در راستای توسعه شهرستان خود اقدام به انتقال سرمایه شخصی ام به ممسنی کرده ام و تا کنون همکاری مفیدی از سوی مسئولان با اینجانب صورت نگرفته است و بدون شک صدور چنین قبضی جای شبهه و گلایه دارد و امیدارم مسئولان مربوطه اهمیت این موضوع را درک کرده و آن را مورد بررسی قرار دهند. همچنین این شهروند از مسئولان صادر کننده این قبض خواستار پاسخ دادن با این سوال شد که مامور کنتور خوان شما چگونه و بر اساس کدام اصول اقدام به ثبت ارقام مصرفی کنتور شرکت ما کرده است در حالی که کنتور بدون برق و بدون مصرف میباشد. به گزارش خبر نورآباد: مسئولان ارشد شهرستانی به وضعیت بد اقتصادی شهرستان اشراف کامل دارند و باید این موضوع را مد نظر قرار دهند که جذب سرمایه گذار نیازمند حفظ تاکتیک های مختلفی میباشد که جز با همکاری نهاد های متولی در ممسنی دست یافتنی نخواهد بود. قاعدتا این سرمایه گذار میتوانست در جایی دیگر اقدام به سرمایه گذاری کند، اما سرمایه خود را به ممسنی انتقال داده و بدون شک مردم و مسئولان نباید با برخوردهای اینچنینی فرصت سرمایه گذاری های بیشتر را از ممسنی بگیرند. تامین امنیت سرمایه گذاری موارد متعددی را شامل میشود که یکی از آنها روش های جذب سرمایه گذار و القای امنیت مراودات اداری در خصوص تعامل با سرمایه گذار در شهرستان میباشد. همچنین موارد متعدد اینچنینی از سوی شهروندان گزارش شده است و میطلبد مسئولان مربوطه در شرکت توزیع برق ممسنی ضمن شفاف سازی موضوع، آموزش های لازم برای محاسبه درست میزان مصرف برق مشترکان را در برنامه خود قرار دهند.

  .

  منبع خبر: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی