امروز شنبه 26 مرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: پنج شنبه 11 خرداد 1396

  شهریاری در گفت وگو با فارس مطح کرد هشدار نسبت به ایجاد بحران اجتماعی در سیستان و بلوچستان قطعی برق در گرمای درجه ارسال قبض های یک میلیونی قبض برق برای مردم آقای روحانی فقط وعده و وعید می دهد

  حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به گرمای شدید در استان سیستان و بلوچستان و قطع برق منازل مسکونی در چند روز گذشته گفت: سازمان هواشناسی عنوان می‌کند که دمای هوا در برخی شهرها به 56 درجه رسیده ولی واقعیت این است که دمای هوا از 56 درجه نیز بیشتر است. 

  وی افزود: ما در این شرایط شاهد افت ولتاژ شدید برق و همچنین قطع برق هستیم که موجب خراب شدن و سوختن وسایل خانگی مردم به علت قطع مکرر برق شده است. 

  نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار داشت: از سوی دیگر با توجه به گرمای زیاد، قبض‌های برق مردم با مبالغی در حدود یک میلیون تومان می‌آید که حقوق ماهیانه بسیاری از ساکنان این واحدهای مسکونی در حدود 200 هزار تومان هم نیست که عدم توان پرداخت هزینه برق مصرفی توسط این افراد باعث می‌شود تا برق منازل آنها قطع شود. 

  شهریاری با بیان اینکه وضعیت در استان سیستان و بلوچستان بسیار نگران‌کننده است، خاطرنشان کرد: وقتی برق در استان قطع می‌شود آب مصرفی مردم هم دچار مشکل می‌شود و ترس ما از این است که این مسئله به یک بحران اجتماعی تبدیل شود. 

  وی افزود: مردم استان سیستان و بلوچستان بیشترین رأی را به آقای روحانی داده‌اند، اما متأسفانه آقای روحانی وعده و وعید می‌دهد، اما در عرصه عمل اقدامی نمی‌کند. 

  نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در طول چهار سال گذشته نیز آقای روحانی هیچ کار جدی و مثبتی را انجام نداده و اگر پروژه‌ای هم به نتیجه رسیده به خاطر بودجه‌ای بود که مجلس برای آن درنظر گرفته بود و یا از دولت‌های قبل، این پروژه‌ها شروع شده بود. 

  شهریاری خاطرنشان کرد: نباید کار به گونه‌ای باشد که وقتی آقای روحانی از مردم رأی گرفت و کار رأی‌گیری تمام شد، مردم را به فراموشی بسپارد.

  وی در پایان گفت: طی دو سه روز کذشته که ما شاهد افزایش هوا در شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان بوده‌ایم، هیچ اقدام خاصی از سوی دستگاه‌های مسئول برای کمک به مردم صورت نگرفته است. 

  انتهای پیام/

  منبع: فارس نیوز
  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی