امروز شنبه 29 دي 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: یکشنبه 19 فروردين 1397

  شمارش معکوس آغاز پروژه جمع آوری سیلابهای فصلی چمگل عنوان

  شمارش معکوس آغاز پروژه جمع آوری سیلابهای فصلی چمگل / + عنوان


  دهیار چمگل از شمارش معکوس برای آغاز عملیات اجرایی طرح های آبخیزداری موسوم به پروژه جمع آوری سیلابهای فصلی چمگل خبر داد.ظاهرا پیمانکار مربوطه امتیاز ساخت این پروژه را از طریق مناقصه کسب نموده که هزینه اجرای آن معادل ۱/۳ دهم میلیارد تومان در قالب اوراق مشارکت با نرخ بهره معین طی سه سال به وی پرداخت خواهد گردید.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:دهیار چمگل از شمارش معکوس برای آغاز عملیات اجرایی طرح های آبخیزداری موسوم به پروژه جمع آوری سیلابهای فصلی چمگل خبر داد.

  سید مهدی حسینی در این باره به خبرنگار خبر نورآباد گفت: این طرح  در قالب سه بند مجزا اجرا میشود، حسب گفته کارشناسان پروژه به صورت سازه سنگی-بتنی  بوده  که در مقیاس ۲۵۰۰ متر مکعب اجرا خواهد شد.

  دهیار چم گل در ادامه گفت : ظاهرا پیمانکار مربوطه امتیاز ساخت این پروژه را از طریق مناقصه کسب نموده که هزینه اجرای آن معادل ۱/۳ دهم میلیارد تومان در قالب اوراق مشارکت با نرخ بهره معین طی سه سال به وی پرداخت خواهد گردید.

  حسینی در پایان ضمن تشکر از اداره منابع طبیعی شهرستان ممسنی به دلیل تلاش جهت فراهم آوردن ساز و کار لازم در خصوص اجرای این طرح ابراز امیدواری کرد که مسولان مربوطه باعنایت به مقوله خشکسالی اهتمام لازم را جهت تسریع در اجرای پروژه هایی از این  دست را فراهم آورند.

  شمارش معکوس آغاز پروژه جمع آوری سیلابهای فصلی چمگل
  شمارش معکوس آغاز پروژه جمع آوری سیلابهای فصلی چمگل
  شمارش معکوس آغاز پروژه جمع آوری سیلابهای فصلی چمگل
  شمارش معکوس آغاز پروژه جمع آوری سیلابهای فصلی چمگل

  گزارش اختصاصی خبر نورآباد_اصغر پارسایی

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی