امروز سه شنبه 28 خرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 4 دي 1397

  شفاف سازی حواشی جشن شب یلدا با معلولین ممسنی تصاویر عنوان

  شفاف سازی حواشی جشن شب یلدا با معلولین ممسنی+تصاویر / + عنوان


  خبر نورآباد“-
  سرویس
  اجتماعی:بر اساس اطلاع رسانی های پویش مردمی طلوع مهر، در راستای تقسیم شادی شب یلدا با معلولان و توجه بیشتر به این گروه نیازمند، تعدادی از مسوولان ممسنی و رستم از سوی این پویش مردم نهاد بصورت رسمی دعوت شدند تا با حضور در جمع نیازمندان الگویی باشند برای یاری به آنها.

  اما متاسفانه اکثر مدعویین با وجود دعوت رسمی خود در این مراسم شرکت نکردند.

  شایان ذکر است هزینه تقسیم شادی با نیازمندان در شب یلدا توسط مردم و اعضای پویش تامین شد.

  در بین تمام مسوولان ممسنی و رستم که دعوت شدند فقط حیدری بخشدار مرکزی ممسنی و نجفی رئیس بهزیستی ممسنی در این جشن حاضر شدند. نجفی رئیس اداره بهزیستی ممسنی نیز در سخنرانی خود ضمن تشکر و توصیف خدمات انجمن های خیره در ممسنی از تمام مسئولانی که دعوت بودند و در این مراسم شرکت نکردند گلایه کرد و چند مرتبه خواستار رساندن گبایه وی به فرماندار از بخشدار مرکزی شد. اما حواشی به اینجا ختم نشد و ضمن بازتاب گسترده در شبکه های اجتماعی در نقد و توجیه عدم شرکت مسئولان، خانم ضرغامی مدیر مرکز توانبخشی المهدی ممسنی در این خصوص بیان داشت: در پاسخ به اسامی غایبان در شادی با معلولان به اطلاع میرساند که مسئول اعضای پویش هیچگونه درخواست کتبی جهت اجرای برنامه شادی در مراکز معلولین با مسولین مرکز نداشته است.

  وی عنوان کرد ؛ در ثانی هیچگونه هماهنگی جهت اینکه دعوت عمومی داشته باشند نبوده و با توجه به تماسهای تلفنی با مراقبین مرکز به صورت شفاهی جهت یک بازدید و اجرای برنامه شاد و پذیرایی از معلولین در خواست مجوز کرده بودند.

  وی ادامه داد؛ هیچگونه دعوت رسمی در کار نبوده ضمنا این مراکز بصورت شبانه روزی تحت مراقبت مسئولین مرکز میباشند و چهره آنها برای معلولین تازگی ندارد.

  وی در پایان از کار انسانی و خداپسند اعضای  پویش تقدیر و تشکر کرد.

  اما پویش مردمی طلوع مهر در واکنش به گفته های وی در راستای شفاف سازی اذهان عمومی اقدام به انتشار بیانیه ای کرد که به شرح زیر میباشد. پیرامون بیانیه خانم ضرغامی درباره جشن یلدا در مرکز المهدی، موارد ذیل جهت شفاف سازی به محضر عزیزان عرض می شود:
  از تماس با جناب قائدی عضو هیئت مدیره مرکز المهدی و هماهنگی ایشان با جناب آقای موسوی و گرفتن مجوز جشن که بگذریم، از تماس شخصِ سرکار خانم ضرغامی با خانم غلامی مسئول پویش مردمی طلوع مهر جهت آگاهی از چند و چون جشن( زمان و ساعت جشن، اینکه آیا شام هم در برنامه جشن هست یا خیر، و آیا برای خرید لباس برای مرکز المهدی کاری انجام داده ایم یا نه) هم که بگذریم، اندکی تأمل در متن بیانیه سرکار خانم ضرغامی، دو سوال را برای ما، نه به عنوان مسئول و اعضای طلوع مهر، بلکه به عنوان یک شهروند عادی به وجود می آورد.

  ۱_آیا هیچ عقل سلیمی این مسئله را می پذیرد که شخص یا گروهی بدون هماهنگی با نهاد یا موسسه ای که قرار است در آنجا جشن یا برنامه ای را برگزار کند، اقدام به دعوت رسمی از تمام مسئولین بلندپایه و گروه های مردمی یک شهرستان از جمله سازمانی که آن نهاد تحت پوششش است(بهزیستی) کند؟

  ۲_ از آنجایی که نهادهای تحت مدیریت شما و جناب موسوی(مرکز معلولین المهدی و مرکز اعصاب و روان نور امید) مراکز حساسی هستند که احتیاج به مراقبت و نظارت بیست و چهارساعته و ثانیه به ثانیه دارد، پس چگونه است که از ساعت ده صبح روز جمعه که اولین سری صندلی ها برای تدارکات جشن، در مرکز نورامید خالی شد تا ساعت نُه شب که جشن به پایان رسید و بیش از صدنفر در آن جشن حضور داشتند( از جمله خود جناب نجفی بزرگوار رئیس سازمان بهزیستی شهرستان ممسنی) و صدای جشن و موزیک گوش فلک را کر کرده بود و از آنجا که شما در متن بیانیه اذعان کرده اید که ما مجوز جشن نداشته ایم، پس چگونه است که هیچکدام از مسئولین دو مرکز برای جلوگیری از برگزاری جشن، ورود نکردند؟ این در صورتی است که خانم حیدری سرپرست مراقبین مرکز نورامید در تمام زمان برگزاری جشن مدام از طریق تلفن با جناب موسوی در تماس بودند.

  در پایان در پاسخ به اینکه از شما برای شرکت در جشن دعوت رسمی به عمل نیامده باید گفت که این سخن شما به مثابه این است که پدر و مادری در جشن عروسی فرزندشان به بهانه اینکه برایشان کارت دعوت فرستاده نشده شرکت نکنند.

  و من الله توفیق
  پویش مردمی طلوع مهرممسنی

  شفاف سازی حواشی جشن شب یلدا با معلولین ممسنی+تصاویر شفاف سازی حواشی جشن شب یلدا با معلولین ممسنی+تصاویر شفاف سازی حواشی جشن شب یلدا با معلولین ممسنی+تصاویر شفاف سازی حواشی جشن شب یلدا با معلولین ممسنی+تصاویر شفاف سازی حواشی جشن شب یلدا با معلولین ممسنی+تصاویر شفاف سازی حواشی جشن شب یلدا با معلولین ممسنی+تصاویر شفاف سازی حواشی جشن شب یلدا با معلولین ممسنی+تصاویر شفاف سازی حواشی جشن شب یلدا با معلولین ممسنی+تصاویر

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی