امروز دوشنبه 5 فروردين 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: دوشنبه 13 دي 1395

  سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان از غیبت ستاره های نیروی زمینی بهره بردیم

  هماد سامری امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان، در خصوص پیروزی تیمش در هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال مقابل نیروی زمینی، اظهار کرد: در نیم فصل اول آغاز خوبی داشتیم اما در طول این دوره از رقابت‌ها اتفاقاتی برای تیم ما رخ داد که شاید این اتفاقات در حالت عادی طی دو یا سه فصل برای یک تیم رخ دهد.

  وی افزود: تمام این اتفاقات ناخواسته بود و باعث شد تا از هفته ششم با از دست دادن دو بازیکن خارجی خود دچار مشکلاتی در ترکیب تیم شده که این مشکلات با مصدومیت پی در پی بازیکنان نیز تکامل یافت.

  سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: همین موضوع باعث می‌شد تا ما هیچ‌وقت به ترکیب موردنظر خود دست پیدا نکرده و دچار ناهماهنگی‌هایی نیز در ترکیب تیمی خود شویم.

  سامری عنوان کرد: این مسائل روند کاری تیم نفت آبادان را دچار اختلال کرده بود و نیم فصل دوم با ملحق شدن دو بازیکن خارجی جدید و پایان یافتن نسبی مصدومیت بازیکنان، تیم ما روند رو به بهبود خود را طی کرد و در بازی امروز روند خوب و تیم کامل‌تری را در اختیار داشتیم.

  وی ادامه داد: ضمن اینکه نمایش بسیار بهتر نسبت به بازی‌های گذشته خود داشتیم، استفاده بهتری از غیبت بازیکنان خوب نیروی زمینی کردیم.

  سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان از نیروی زمینی به‌عنوان یک تیم جوان و زهردار یاد کرد و اشاره کرد: نیروی زمینی در این بازی بازیکنان شاخصی همچون ارسلان کاظمی، فرید اصلانی و در بخش امتیاز گیری این تیم مصدومیت بازیکنان به سود ما خاتمه یافت.

  سامری در پایان خاطرنشان کرد: مطمئناً تیم نیروی زمینی اگر با تمام مهره‌های خود در این بازی حضور پیدا می‌کرد، نتیجه چیزی غیر از این بود و ما با توجه به اینکه بازی سختی مقابل این تیم خواهی داشت، اقدام به آنالیز بازی با شاگردان محمدرضا اسلامی کردیم.

  به گزارش خبرگزاری فارس، تیم پالایش نفت آبادان موفق شد در هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال کشور، میزبان خود نیروی زمینی تهران را با نتیجه 79 بر 55 از پیش روی بردارد.

  انتهای پیام/72013/آ ۳۰/

  منبع: فارس نیوز
  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی