امروز دوشنبه 5 فروردين 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: شنبه 13 خرداد 1396

  سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز ساختمان تجاری دچار حریق شده در شیراز فرسوده نیست فراخوان تیم های تخصصی برای بررسی توسط فرمانده میدانی اقدامی موثر بود

  حمیدرضا غلامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: از لحظه نخست که 43 دقیقه پس از بامداد امروز این حریق به ما اطلاع داده شد با فاصله سه دقیقه نیروهای آتش نشانی در محل حاضر شده و هفت دستگاه اطفایی، دو تیم نجات از ارتفاع به همراه بالابر، تیم نور رسان به سبب قطعی برق، تیم زنده یاب، واحد تنفس و واحد تریلی آب‌رسان؛ عملیات امداد و اطفا در این سه طبقه مسکونی و دو طبقه تجاری را آغاز می‌کنند.

  وی افزود: به سبب تخریب راه پله، واحد بالابر آتش‌نشانی از پشت بام و طبقات بالا برای نجات افراد اقدام می‌کند که در این حادثه خوشبختانه فوتی نداشتیم و از 37 نفر مصدوم در حادثه حریق ساختمان تجاری-مسکونی بلوار نصر دو نفر سرپایی مداوا و 15 نفر به بیمارستان منتقل شدند.

  غلامی تصریح کرد: بزرگ‌ترین مزیت امداد و اطفای به موقع در این حادثه فراخوان تیم‌های تخصصی در نخستین دقایق حادثه توسط فرماندهان میدانی بود که کار را وارد پروسه دقیقی کرد.

  سخنگوی آتش نشانی شیراز ابراز داشت: علت آتش‌سوزی در دست بررسی است اما به نظر می‌رسد بیش از شرایط ساختمان، شرایط نگهداری کالاها در حجم بالا و نحوه انبار کردن مواد قابل اشتعال در بروز این حادثه نقش داشته است.

  انتهای پیام/و

   

  منبع: فارس نیوز
  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی