امروز چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 15 آبان 1397

  ستیز یاشار سلطانی با مدیریت لرها عنوان

  ستیز یاشار سلطانی با مدیریت لرها / + عنوان


  به گزارش خبر نورآباد یاشار سلطانی برای بار دوم با انتشار توئیتی از انتصاب های مدیریتی در شهرداری تهران به عنوان انتصاب قومیتی نام برد.
  یاشار سلطانی روزنامه‌نگار ایرانی و مدیرمسئولِ وبگاهِ معماری نیوز است.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی: به گزارش خبر نورآباد یاشار سلطانی برای بار دوم با انتشار توئیتی از انتصاب های مدیریتی در شهرداری تهران به عنوان انتصاب قومیتی نام برد.


  یاشار سلطانی روزنامه‌نگار ایرانی و مدیرمسئولِ وبگاهِ معماری نیوز است.یاشار سلطانی بعد از رسانه‌ای کردن اسناد مربوط به جنجال خانه‌های نجومی و خبر سوءاستفاده شهرداری تهران از پارک لویزان در جریان مراسم عروسی دختر قالیباف بازداشت شد. در پی این بازداشت وبگاهِ معماری نیوز فیلتر شد. یاشار سلطانی در ۲۲ آبان ۱۳۹۵ با تبدیل قرار تأمین آزاد شد.

  او در فروردین ۱۳۹۶ در انتخابات شورای شهر تهران ثبت‌نام کرد و تأیید صلاحیت شد.واکنشهای اخیر سلطانی بیش از آن که جنبه انتقادی داشته باشد جنبه ی تسویه حساب حزبی دارد. سلطانی پس از آن که نتوانست در لیست امید برای خود دست و پایی کند؛ 

  به انتقاد های گسترده علیه انتصابات شهرداری تهران بعد از شهردار شدن استاندار سابقفارس پرداخت.

  سلطانی با عصبی خواندن افشانی شهردار تهران وی را به انتصابات قومیتی متهم کرد و دامنه ی این اتهامات را با نشانه گرفتن شهرهای دهدشت و نورآباد ممسنی به سوی لرها

  گرفته است.

  این رفتار سلطانی که پیرو تکرار ادعای قبلی وی می باشد بعد از کنایه ی محسن هاشمی رفسنجانی در قالب یک توئیت در فضای مجازی ظاهر شده است.

  سلطانی با انتشار این توئیت در صفحه رسمی خود در اینستگرام با واکنش های منفی روبروشد.

  ستیز یاشار سلطانی با مدیریت لرها


  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی