امروز چهارشنبه 23 آبان 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 15 آبان 1397

  دو کشته و چهار زخمی در محور حادثه خیز دشمن زیاری هفت برم شیراز عنوان

  دو کشته و چهار زخمی در محور حادثه خیز دشمن زیاری-هفت برم-شیراز / + عنوان


  در برخورد یک دستگاه پژو پارس با سواری پراید حد فاصل شهرک کلاسیاه و باغات مشایخ دشمن زیاری دو نفر از سرنشینان خودروی پراید در دم جان باختند. ۳ تن از سرنشینان خودروی پژو پارس و راننده پراید نیز زخمی شدند که بلافاصله توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند. حال راننده پراید وخیم گزارش شده است.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی: بار دیگر محور دشمن زیاری هفت برم شاهد صحنه ی دلخراش تصادف جاده ای بود. عصر جمعه ۲۷ مهر ۹۷ برای چندمین بار جاده ی میان جنگلی دشمن زیاری-هفت برم- شیراز شاهد بی مهری سازندگان این محور ارتباطی بود.

  در برخورد یک دستگاه پژو پارس با سواری پراید حد فاصل شهرک کلاسیاه و باغات مشایخ دشمن زیاری دو نفر از سرنشینان خودروی پراید در دم جان باختند. ۳ تن از سرنشینان خودروی پژو پارس و راننده پراید نیز زخمی شدند که بلافاصله توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند. حال راننده پراید وخیم گزارش شده است. در این تصادف که در محور حادثه خیز و غیر استاندارد هفت برم دشمن زیاری رخ داد مادر و کودک ۲۰ روزه متاسفانه جان باختند. محوری که به قتلگاه مردم منطقه ی دشمن زیاری تبدیل شده است.  چندی پیش نیز خداکرم عباسی فرد از اهالی مشایخ دشمن زیاری و سرپرست یک خانواده ی ۵ نفره نیز در تصادف جاده ای این محور جان باخت. گفتنی است علی رغم سوانح متعدد رانندگی در این محور و بازگشایی نقاط دید در بعضی از پیچ های این جاده، ساخت غیر اصولی این جاده سبب شده است خانواده های زیادی در دشمن زیاری داغدار شوند. می طلبد که مسئولین در شهرستان ممسنی فکری اساسی به حال محور نا ایمن دشمن زیاری هفت برم – شیراز کنند تا این که دوباره رخت عزایی بر تن خانواده ای نرود. هر چند تصادفات جاده ای ناشی از عوامل مختلف انسانی و طبیعی است اما نمی توان از نا ایمن بودن و غیر استاندارد بودن این محور چشم پوشی کرد.
  دو کشته و چهار زخمی در محور حادثه خیز دشمن زیاری-هفت برم

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی