امروز شنبه 26 مرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 15 آبان 1397

  دو مصدوم در تصادف وانت نیسان و تراکتور در دشمن زیاری عنوان

  دو مصدوم در تصادف وانت نیسان و تراکتور در دشمن زیاری / + عنوان


  به گزارش خبر نورآباد از منطقه ی دشمن زیاری ممسنی، در برخورد یک دستگاه وانت سفید با تراکتور کشاورزی دو تن از هموطنان مصدوم شدند.
  این تصادف که منجر به شکستگی دست و پای یکی از سرنشینان تراکتور شد در محور هفت برم دشمن زیاری و در محدوده ی روستای بله زار رخ داده است.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی: به گزارش خبر نورآباد از منطقه ی دشمن زیاری ممسنی، در برخورد یک دستگاه وانت نیسان با یک دستگاه تراکتور کشاورزی دو تن از هموطنان مصدوم شدند. 

  این تصادف که منجر به شکستگی دست و پای یکی از سرنشینان تراکتور شد در محور هفت برم دشمن زیاری و در محدوده ی روستای بله زار رخ داده است. دو مصدوم در تصادف وانت نیسان و تراکتور در دشمن زیاری این محور در چند روز اخیر خبر ساز شده است که بارها در چند سال اخیر پایگاه تحلیلی و خبری ممسنی و رستم به برخی نواقص این جاده پرداخته است. در طی سال ۹۷ اداره ی راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ممسنی اقدام به عریض سازی این محور کرده است و سعی کرده است نقاط دید مکان های حادثه خیز را افزایش دهد. اما این اقدام هم نتوانسته ساخت غیراصولی این محور را بهبود بخشد. دو مصدوم در تصادف وانت نیسان و تراکتور در دشمن زیاری دو مصدوم در تصادف وانت نیسان و تراکتور در دشمن زیاری

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی