امروز دوشنبه 30 مهر 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: پنج شنبه 13 ارديبهشت 1397

  درخشش تیم فوتبال بانوان ممسنی در مسابقات کشوری عکس عنوان

  درخشش تیم فوتبال بانوان ممسنی در مسابقات کشوری+عکس / + عنوان


  در سری مسابقات فوتبال بانوان قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان ممسنی که در هفته اخیر بصورت دوره ای برگزار گردید، تیم شهرستان ممسنی که با زحمت های خانم میترا خلفی گرد آوری شده بود با پشت سر گذاشتن سختی های زیادی و با درخشش بانوان فوتبالیست این تیم توانست به مقام نایب قهرمانی دست یابد.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:در سری مسابقات فوتبال بانوان قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان ممسنی که در هفته اخیر بصورت دوره ای برگزار گردید، تیم شهرستان ممسنی با درخشش بانوان فوتبالیست این تیم توانست به مقام نایب قهرمانی دست یابد.

  این تیم که با زحمت های خانم میترا خلفی گرد آوری شده بود با پشت سر گذاشتن سختی های زیادی موفق به کسب این مقام و افتخار برای شهرستان شدند.

  همچنین خانم طهمورثی بعنوان سرمربی این تیم را همراهی کرد. وی سابقه مربیگری تیم ملی بانوان در سال ۹۲ و ۹۳ را در سوابق خود دارد.

  شایان ذکر است تیم بانوان ممسنی با کسب این مقام به همراه تیم های اول و سوم جهت انتخاب بازیکنان تیم ملی بانوان به آکادمی فوتبال کشور دعوت خواهند شد و این موفقیت در واقع میتواند پلی برای یک خیز ورزشی و فوتبالی برای بانوان فوتبالیست این تیم باشد.

  میترا خلیفی در این خصوص بیان داشت: در واقع این رقابت ها همان مسابقات لیگ برتر میباشد که به دلیل کمبود وقت بصورت دوره ای و در قالب مسابقات قهرمانی برگزار گردید و از اول مهر امسال در قالب لیگ بصورت رفت و برگشت برگزار میگردد.

  در این مسابقات هشت تیم شرکت داشتند که یکی از تیم ها از حضور در مسابقات جا ماند و یکی از تیم ها نیز به دلیل باخت چهار بازی و انصراف از دور مسابقات موجب شد شش تیم دیگر مسابقات را به پایان برسانند.

  معرفی میترا خلفی: میترا خلفی از ۱۵سالگی وارد فوتبال شد و از دو سال پیش بعد از دریافت کارت مربیگری سطح یک ایران (درجه سی)وحضور در چندین کلاس مربیگری کارخورد رابه عنوان مربی آغاز کرد. وی که از فرزندان نورآباد ممسنی میباشد با سختی و تلاش توانست تیم بانوان رده های پایه را در ممسنی راه اندازی کند و با پیگیری های زیاد تعداد زیادی از بانوان فوتبال دوست نورابادی را از نقاط مختلف این شهرستان گرد هم آورد.

  نتیجه مسابقات تیم بانوان ممسن به شرح زیر میباشد.
  نوراباد ۳ اراک ۰
  نوراباد ۱هیات فوتبال تهران۱
  نوراباد ۶خراسان جنوبی۱
  نوراباد ۱آینده سازان اصفهان۰
  نوراباد۳منتخب مازندران۱
  نوراباد۰ سایپا مشهد۱ شایان ذکر است شرکت سالار سازه اهورا فارس حامی مالی نماینده فارس در این رقابت ها بود. درخشش تیم فوتبال بانوان ممسنی+عکس درخشش تیم فوتبال بانوان ممسنی+عکس درخشش تیم فوتبال بانوان ممسنی+عکس

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی