امروز پنج شنبه 28 شهريور 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: یکشنبه 19 فروردين 1397

  خطاب به بانوان والیبالیست ممسنی سوزنی به خود زنید و جوالدوزی به دیگران عنوان

  خطاب به بانوان والیبالیست ممسنی/سوزنی به خود زنید و جوالدوزی به دیگران / + عنوان


  این سناریو حاشیه سازی ها ادامه همان عکس العمل ها نسبت به اطلاحات درون هیات والیبال می باشد که نیاز مبرم جهت پیشرفت این هیات بود.آیا شمایی که ادعای حیثیت و آبرو را یدک میکشید خود واقف هستید که در فضای مجازی و افکار عمومی با آبروی افراد بازی میکنید؟

  “خبر نورآباد”  سرویس ورزشی:سهام جعفری رییس هیات والیبال ممسنی در پی انتشار بیانیه اعتراضی بانوان والیبالیست ممسنی در خصوص عدم رسیدگی به اعتراض انها و عدم اعلام نتیجه نهایی از سوی مسوولان مربوزه پاسخی به شرح زیر منتشر کرد.

  عرض سلام. وادب به روح پرفتوح حضرت امام خمینی (ره ) جمیع صدر اسلام تا کنون ومردم شریف ولایتمدار شهرستان ممسنی.

  سخنانم را با حدیثی از پیامر اکرم (ص)شروع میکنم::حفظ ابروی مومن انقدر ارزشمند هست که خداوند ان را برعهده گرفته.حضرت محمد فرمودند:از خداوند درخواست کردم که روز حساب وقیامت حساب رسی امت من را به خودم واگذار کند تا بندگان اگر لغزش و خطایی داشتند ابروی من پیش پیامبران پیشین نرود خدواند پاسخ داد حساب انها را خودم به عهده میگیرم که اگر لغزشی داشته باشند ابرویشان پیش تو نرود.

  منصف باشیم و سوزنی به خود و جوالدوزی به دیگری زنیم.

  آیا انصاف است ٬ شخصی بدون هیچ چشم داشت و حقوقی و از خانواده کاملا ورزشی و با افتخارات ملی که طی ۷ماه مسئولیت ورزشی خود ٬ تحول بزرگی در حیطه والیبال شهرستان از همه لحاظ بخصوص تمام امکانات مورد نیاز هیات ایجاد نموده ٬ اینجوری مورد هجمه و بی حرمتی قرار گیرد ؟

   شاید هم این افکار ورزش دوستان و طیف ورزش والیبال نباشد و دست های پشت پرده ای با اهداف سیاسی و تخریب نماینده محترم و ورزش دوست شهرستان باشد که به این موضوع ورزشی که میبایست در خانواده والیبال حل و فصل شود ٬ دامن میزنند.

  و آیا شمایی که ادعای حیثیت و آبرو را یدک میکشید خود واقف هستید که در فضای مجازی و افکار عمومی با آبروی افراد بازی میکنید؟
  چه بسا بهتر نیست با سعه صدر و جلسه ای فی مابین ٬ کدورت ها را کنار بگذاریم و برای ارتقاء ورزش شهرستان بیش از پیش بکوشیم ؟

  اگر قرار باشد هر هیاتی با کوچکترین تنش و اختلاف سلیقه ای ٬ موضوع در فضای مجازی مورد بررسی قرار گیرد و هر دو نفر از خجالت همدیگر در آیند که سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.

  اینک با توجه به اینکه این موضوع از طرف رییس هیات کاملا رد شده و بدون توجه به حاشیه ها ٬ زمان و وقت خود را کاملا افتخاری صرف پیشرفت و آموزش جوانان این دیار میکند ٬ بر خود لازم میدانم که من بعد موضوعات و کدورت های هیاتهای ورزشی اگر در فضای مجازی باز شود و با آبروی اشخاص و اداره ورزش لطمه ای حتی ناخواسته وهرد شود ٬ تلاش خواهیم کرد که با مسببین این اعمال ناشایست برخورد انظباطی و قضایی صورت پذیرد.

  ما سلسله اقدامات،حمایتها،تلاشها،هزینه های مالی هیات را قبل از صعود و بعد از صعود جهت آگاهی عموم مردم و اهالی رسانه می‌نویسیم که مردم بدانند چه مراحلی طی شده تا این تیم به مرحله بعد صعود کند ولی در کمال ناسپاسی و حق نشناسی با تحریک عواملی در پشت صحنه با تهمت و افترا بستن به رئیس هیات و هو جنجال بپا کردن در رسانه ها و فضای مجازی به جامعه ورزش و مردم ممسنی خیانت کرده و با طرح خواسته ای نابجا و بهانه گیری علیرغم پیگیری‌های هیات از شرکت در مسابقات مرحله بعد خودداری کردند و تمام زحماتی که کشیده شده بود و هزینه هایی که برای صعود این تیم به مرحله بعد شده بود پشت پا زدند.

  علیرغم تمام کاستی ها و کمبودها هیات والیبال شهرستان تمام توان خود را بکار گرفت تا تیم والیبال بانوان ممسنی در مسابقات قهرمانی استان به شکلی شایسته شرکت نموده و به مرحله بعد صعود کند. برای هموار کردن مسیر صعود بانوان اقدامات زیر توسط هیات والیبال ممسنی صورت گرفت :
  ۱-به منظور بهره‌گیری از شرایط میزبانی با مکاتبات و تماسهایی که با استان انجام شد میزبانی مسابقات را گرفتیم.
  ۲-بمدت یکهفته بصورت شبانه روز روی سالن والیبال کار فیزیکی انجام گرفت تا سالن به شرایط مسابقه و به تائید نماینده استان برسد.
  این امر جز با تلاش شبانه روزی هیات وبار مالی سنگین نزدیک به پنج ملیون تومانی انجام نگرفت که درنهایت از بهبود نور سالن تا خرید چندین پایه و توپ و تور استاندار و هزینه های جاری دیگر  که در نهایت منجر به صعود تیم بانوان به مرحله بعد گردید.

  و در پایان این سناریو حاشیه سازی ها ادامه همان عکس العمل ها نسبت به اطلاحات درون هیات والیبال می باشد که نیاز مبرم جهت پیشرفت این هیات بود.اما دست یکایک عزیزانی که جهت کمک به هیات والیبال شهرستان قدم پیش گزارند به گرمی می فشارم. وسلام.

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی