امروز شنبه 29 تير 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 21 فروردين 1398

  حقوق تمام مستمری‌بگیران خوزستان فردا واریز خواهد شد

  مدیرکل بیمه تامین اجتماعی خوزستان گفت: هرچند روال پرداختی مستمری بگیران تا بیست و نهم هر ماه بود اما با توجه به تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این پرداختی به ۳ استان خوزستان، لرستان و گلستان در خارج از نوبت پرداخت خواهد شد.

  به گزارش بازارکار سید محمد مرعشی مدیرکل بیمه تامین اجتماعی خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از اهواز، اظهار کرد: طبق دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حقوق تمام مستمری بگیران خوزستان، فردا به حساب آنان واریز خواهد شد.
  وی تصریح کرد: هرچند روال پرداختی مستمری بگیران تا ۲۹‌ام هر ماه بود اما با توجه به تاکید وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، این پرداختی به ۳استان خوزستان، لرستان و گلستان در خارج از نوبت پرداخت خواهد شد.
  مدیرکل بیمه تامین اجتماعی خوزستان افزود: همچنین براساس اجرای توافق‌نامه بیمه بیکاری کارگران آسیب‌دیده از سیل اخیر خوزستان و ابلاغ آن، با معرفی افراد از طرف اداره‌های کار، تعاون و رفاه اجتماعی به شعب تامین اجتماعی خوزستان و با درنظر گرفتن حق بیمه دی و بهمن۱۳۹۷ در مدت یک روز، مقرری بیمه بیکاری برقرار میشود، همچنین با گزارش بازرسی کارگاه‌های مناطق آسیب‌دیده از بحران سیل که مشمول قانون کار هستند نیز می‌توان مشمول این حق بیمه شد.

  منبع: استخدام
  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی