امروز شنبه 26 مرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 15 آبان 1397

  جوان نورآبادی اولین تولید کننده زهر زنبور در استان فارس و جنوب کشور شد عنوان

  جوان نورآبادی اولین تولید کننده زهر زنبور در استان فارس و جنوب کشور شد / + عنوان


  محمدمهدی سال١٣٩۵قول به پیشرفت صنعت زنبور داری ممسنی داد و حال به قولش عمل کرده و صنعت زنبورداری ممسنی در دستان محمدمهدی است.
  محمد مهدی جوان ٢٢ ساله ای که با دو کندو شروع به فعالیت زنبور داری کرد،اولین تولید کننده زهر زنبور استان فارس شد .

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:  محمدمهدی سال١٣٩۵قول به پیشرفت صنعت زنبور داری ممسنی داد و حال به قولش عمل کرده و صنعت زنبورداری ممسنی در دستان محمدمهدی است.

  به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان ممسنی:محمد مهدی جوان ٢٢ ساله ای که با دو کندو شروع به فعالیت زنبور داری کرد،اولین تولید کننده زهر زنبور استان فارس شد . جوان نورآبادی اولین تولید کننده زهر زنبور در استان فارس و جنوب کشور شد محمد مهدی صاحب امتیاز و مدیرعامل اولین شرکت تولیدی بسته بندی محصولات زنبور عسل در ممسنی است.  مهدی کارآفرین اهل روستای چمگل ساکن نورآباد ممسنی، فعالیت خود را با دو کلنی زنبور عسل را از پشت بام منزل مسکونی آغاز کرد، حالا با اثر بخشی به ایده های خود و نوآوری تغیری در صنعت زنبور داری ممسنی ایجاد کرده است. جوان نورآبادی اولین تولید کننده زهر زنبور در استان فارس و جنوب کشور شد   کارآفرین جوان جنوب کشور با چند محصولی کردن زنبور عسل برنامه اش را شروع کرده است،  در همین راستا با ثبت اولین شرکت تولیدی وبسته بندی محصولات زنبور عسل با نام سان اکسیر زرنوش در ممسنی ،ثبت نام تجاری(برند) با نام ماه دیس محصولاتش را تجاری کرده و با تولید عسل ارگانیک ، ژل رویال (اکسیر جوانی) و در حال حاضرموفق به تولید زهر زنبور در ممسنی و جنوب کشور شده است. جوان نورآبادی اولین تولید کننده زهر زنبور در استان فارس و جنوب کشور شد این کارآفرین خلاق با به کارگیری روش های نوین و علمی توانسته است: تولید عسل را از کندوی زنبور بومی که میانگین آن پنج کیلو گرم در کندوی ۱۰ قاب بوده است را به هرکندو ٩ کیلو گرم برساند.  میانگین تولید  عسل درکندوی طبق دار٢٠ قاب به  ١۵ کیلو گرم رسیده است. جوان نورآبادی اولین تولید کننده زهر زنبور در استان فارس و جنوب کشور شد  در بازدید میدانی،  مدیر جهادکشاورزی ممسنی، مسئول صنف زنبورداران ، و مسئول اموردام جهادکشاورزی ممسنی از کلنی های زنبور ، روش زهرگیری و تولید عسل ارگانیک را مشاهده کردند .  به گفته محمد مهدی در صورتی طرح وی از سوی مسئولین حمایت شود با کارآفرینی می تواند زمینه اشتغال بیش از۵٠ نفر را  در مرحله اول راه اندازی شرکت تجاری اش فراهم کند. تقاضای محمد مهدی از مسئولین این است که جوانان صاحب ایده و خلاقیت در  ممسنی دیده شوند و به سوی کارآفرینی تشویق شوند. جوان نورآبادی اولین تولید کننده زهر زنبور در استان فارس و جنوب کشور شد

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی