امروز شنبه 29 دي 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 11 ارديبهشت 1397

  ثبت سرمایه زاگرس توسط عکاسان ممسنی تصاویر عنوان

  ثبت سرمایه زاگرس توسط عکاسان ممسنی+تصاویر / + عنوان


  این گروه با شعارهایی همچون “بلوط سرمایه زاگرس است، حفظ جنگل بلوط،حفظ جنگل بلوط وظیفه ی ملی”، گوشه ای از زیبایی های این پوشش بی نظیر را به تصویر کشیدند.گفتنی است این جنگل در نواحی ایلوار،تنگ سوخته، آب لولو، بلی دراز، گل شش پری، ارتفاعات دره سور، آبنار، گود اسپید به شدت در نیم فصل دوم سال ۹۶ تخریب شده است.اگر همت و توجه کافی از سوی مردم صورت نگیرد قاچاق و تخریب زیباترین جنگل بلوط فارس افزایش می یابد.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:شهرستان ممسنی، گستره ای که پوشیده شده است از بلوط فرزند زاگرس، مدتی است حال و روز و خوشی ندارد. جمعی از عکاسان گروه عکاسی لیدوما ممسنی، خبرنگار خبر نورآباد، و پژمان ارجمند قهرمان کاراته کشور، از جنگل مشایخ دشمن زیاری دیدن کردند.
  این گروه فرهنگی ، هنری، ورزشی، هدف از این کار را ترویج فرهنگ حفظ منابع طبیعی و ثبت لحظات زیبایی از فرزند زاگرس بیان کردند.
  این گروه با شعارهایی همچون “بلوط سرمایه زاگرس است، حفظ جنگل بلوط،حفظ جنگل بلوط وظیفه ی ملی”، گوشه ای از زیبایی های این پوشش بی نظیر را به تصویر کشیدند.
  پیمان سالاریان عکاس شهرستان ممسنی و اهل روستای رازیانه کاری، طبیعت دوستی که عکس های ,d در کتاب های درسی چاپ شده است این گروه فرهنگی هنری ورزشی را گرد هم آورده است.
  حنظله گشتاسبی عکاس اهل روستای شیر بیم، محمد مهدی اهل ممسنی، پژمان ارجمند کاراته کار وزن ۷۵ کیلوگرم و قهرمان کشور، خانم آی سودا رضایی شاعر و عکاس اهل بابامنیر، به همراه اصغر پارسایی خبرنگار خبر نورآباد از جاذبه های جنگل مشایخ دشمن زیاری و جاده ی میان جنگلی آن عکسبرداری کردند. گفتنی است این جنگل در نواحی ایلوار،تنگ سوخته، آب لولو، بلی دراز، گل شش پری، ارتفاعات دره سور، آبنار، گود اسپید به شدت در نیم فصل دوم سال ۹۶ تخریب شده است.
  اگر همت و توجه کافی از سوی مردم صورت نگیرد قاچاق و تخریب زیباترین جنگل بلوط فارس افزایش می یابد.جهت مشاهده تصاویر در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

  گزارش خبر نورآباد_اصغر پارسایی

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی