امروز پنج شنبه 2 اسفند 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: یکشنبه 1 بهمن 1396

  تودیع و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رستم عنوان

  تودیع و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رستم / + عنوان


  تودیع و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با حضور فرماندار ، جناب آقای مهندس بهمنی معاون مدیر کل منابع طبیعی استان ، جناب آقای نیازی مشاور مدیرکل منابع طبیعی و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید و مسعود گودرزی رئیس آبخیزداری رستم جایگزین راستخانه شد.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی: به گزارش روابط عمومی فرمانداری رستم ، تودیع و معارفه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با حضور فرماندار ، جناب آقای مهندس بهمنی معاون مدیر کل منابع طبیعی استان ، جناب آقای نیازی مشاور مدیرکل منابع طبیعی و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. فرماندار شهرستان رستم در این جلسه گفت: اهمیت منابع طبیعی به عنوان میراث ارزشمند گذشتگان بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه ما باید برای حفظ و حراست و استفاده مطلوب از منابع طبیعی تلاش کنیم تا ازاین منابع بهترین بهره برداری را داشته باشیم. وی ادامه داد : حفظ و حراست از منابع طبیعی برعهده یک اداره ، یک شخص یا گروه خاصی انجام نخواهد پذیرفت  باید همه ما به ویژه مردم ودامداران در خصوص حفظ منابع  همکاری  نمایند. آقای سید ابوطالب حسینی فرماندار رستم  به اهمیت خاک و پوشش گیاهی و آب بعنوان منابع مهم تامین کننده حیات بشراشاره کرد و افزود:عدم توجه به جایگاه منابع طبیعی و بهره برداری بی رویه و یک جانبه از منابع طبیعی آثاری زیانبارخواهد داشت که  بصورت پدیده های مخربی مانند سیل  و فرسایش خاک ظاهر میشود  و زندگی انسان ها را با چالش جدی مواجه خواهد کرد. حسینی  با بیان اینکه توسعه بخش کشاورزی با حفاظت از آب و خاک میسر خواهد شد گفت: حفاظت آب و خاک با مدیریت حوزه های آبخیز،اجرای اقدامات احیای پوشش گیاهی و مدیریت مراتع نقش قابل ملاحظه ای در تامین معیشت مردم  خواهد داشت. ایشان با اشاره به آیات و روایات قرآنی اهمیت و جایگاه منابع ملی و طبیعی را تبیین نمود و گفت نزدیک به ۶/۱ آیات قرآن کریم که نزدیک به ۱۰۰ آیه می باشد به ضرورت صیانت و حفاظت و حراست از منابع طبیعی اشاره دارند و این وظیفه همه مسلمانان را در قبال منابع طبیعی و منابع ملی یک وظیفه شرعی دانستند و گفتند بنا بر نظر مراجع نظام کوتاهی در این خصوص و تصرف غیر قانونی در منابع ملی حرام می باشد و این وظیفه ما را در قبال منابع خدادادی به مراتب با اهمیت تر خواهد کرد.
  در پایان این مراسم ضمن تقدیرو تشکر از زحمات جناب آقای راستخانه ، آقای مسعود گودرزی به عنوان رئیس جدید منابع طبیعی شهرستان رستم معرفی گردید.

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی