امروز سه شنبه 28 خرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 12 دي 1397

  تهدید با چاقو و کتک زدن معلم در یکی از مدارس ممسنی عنوان

  تهدید با چاقو و کتک زدن معلم در یکی از مدارس ممسنی / + عنوان


  خبر نورآباد“-
  سرویس
  اجتماعی:
  بر اساس خبر های دریافتی “خبر نورآباد” چند روز پیش در یکی از مدارس غیردولتی شهرستان ممسنی یکی از معلمان این مدرسه مورد حمله قرار گرفته است.

  به گفته یک منبع آگاه از آموزش و پرورش این شهرستان: چند نفر که یکی از آنها از بستگان یکی از دانش آموزان مدرسه بوده به مدرسه مورد نظر وارد شده اند و یکی از معلمان را مورد حمله قرار داده و وی را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

  وی در این خصوص توضیح داد: پس از این اتفاق با شکایت معلم ،موسس و  مدیر مدرسه و پیگیری آموزش و پرورش، دادستان شهرستان به پرونده ورود کرده و موضوع از سوی مراجع قضایی در حال پیگیری و بررسی میباشد.

  این منبع آگاه در خصوص زخمی کردن معلم با چاقو عنوان کرد:بر اساس گواهی شاهدان  تهدید با چاقو رخ داده است ولی این معلم به وسیله چاقو مجروح نشده ولی به نقل شاهدان و حاضرین در محل ، حمله و ضرب شتم  معلم ذکر شده صورت گرفته است.

  به گفته این منبع آگاه: مجموعه آموزش و پرورش به جد خواهان پیگیری موضوع از طریق مقامات انتظامی و قضایی(که انصافا دادستان محترم و دیگر عزیزان بسیار در این مورد توجه و قاطعیت دارند) و برخورد با خاطیان جهت دفاع از حقوق و شآنیت فرهنگیان و پیشگیری از تکرار چنین حوادثی می باشد. تهدید با چاقو و کتک زدن معلم در یکی از مدارس ممسنی

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی