امروز پنج شنبه 2 اسفند 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: یکشنبه 1 مهر 1397

  تساوی پرگل شریف بتن ممسنی و فجرسپاسی شیراز

  تساوی پرگل شریف بتن ممسنی و فجرسپاسی شیراز /


  تساوی پرگل شریف بتن ممسنی و فجرسپاسی شیراز

  تیم فوتبال شریف بتن ممسنی در هفته ی دوم لیگ دسته اول جوانان کشور مقابل تیم فجرسپاسی شیراز با تساوی پرگل متوقف شد

  تیم فوتبال شریف بتن ممسنی در هفته ی دوم لیگ دسته اول جوانان کشور مقابل تیم فجرسپاسی شیراز با تساوی پرگل متوقف شد

  به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, از هفته ی دوم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول جوانان کشور عصر امروز تیم شریف بتن ممسنی میزبان تیم فجرشهید سپاسی شیراز بود و در پایان با تساوی ۲ بر ۲ مقابل حریف صاحب نام خود متوقف شد.

  گل اول مسابقه توسط تیم فجر به ثمر رسید اما شاگردان عیسی زارعی در دقایق پایانی نیمه اول توسط شاهرخ قائدی به گل تساوی رسیدند. در حالیکه بازی به دقایق پایانی نزدیک میشد یونس اکرپور موفق شد گل دوم شریف بتن را به ثمر برساند و در حالیکه نورآبادی ها آماده جشن گرفتن بودند تیم فجر موفق شد گل تساوی را وارد دروازه شریف بتن کند و این بازی زیبا و حساس با تساوی به پایان رسید.

  اما حواشی این مسابقه آنقد زیاد بود که میتوان آنرا حساسترین مسابقه چندسال اخیر در شهر نورآباد خواند.پیش از شروع مسابقه به دلیل حضور نیافتن اورژانس ,سعید شریفی مدیرعامل تیم شریف بتن از بی تفاوتی مسئولین شهرستان به این مسابقات و عدم همکاری با این باشگاه به شدت گلایه میکرد و از اینکه با هزینه شخصی برای ورزش ممسنی تلاش میکند اما مسئولین از وی حمایت نمیکنند بسیار ناراحت بود.

  سرمربی فجر در دقایقی از بازی به نشانه اعتراض تلاش کرد تیمش را از زمین بیرون بکشد که از این تصمیم منصرف شد. عیسی زارعی سرمربی شریف بتن در اعتراض به قضاوت داور از روی نیمکت اخراج شد/ داور مسابقه در یک صحنه به اشتباه به بازیکن فجر کارت قرمز نشان داد که بلافاصله با نشان دادن کارت زرد اشتباه خود را تصحیح کرد.حضور پرشور تماشاگران و تشویق تیم نورآباد از نکات قابل توجه این مسابقه بود.فرماندار,رئیس اداره اطلاعات و نایب رئیس شورای شهر از نزدیک نظاره گر این مسابقه بودند.

  تیم فوتبال جوانان شریف بتن ممسنیتساوی پرگل شریف بتن ممسنی و فجرسپاسی شیرازتساوی پرگل شریف بتن ممسنی و فجرسپاسی شیرازتساوی پرگل شریف بتن ممسنی و فجرسپاسی شیرازتساوی پرگل شریف بتن ممسنی و فجرسپاسی شیرازتساوی پرگل شریف بتن ممسنی و فجرسپاسی شیرازتساوی پرگل شریف بتن ممسنی و فجرسپاسی شیرازتساوی پرگل شریف بتن ممسنی و فجرسپاسی شیراز

  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی