امروز پنج شنبه 2 اسفند 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 4 بهمن 1396

  تایید گرم و نرم بودن 8221 بهار نکو 8221 در رستم برای زوج های جوان عنوان

  تایید گرم و نرم بودن” بهار نکو” در رستم برای زوج های جوان / + عنوان


  بازدید و نشست فرماندار شهرستان رستم به همراه باقری معاون فرمانداری و رستمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رستم از مرکز مشاوره ازدواج و خانواده بهار نکو برگزار شد.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:بازدید و نشست فرماندار شهرستان رستم به همراه باقری معاون فرمانداری و رستمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رستم از مرکز مشاوره ازدواج و خانواده بهار نکو برگزار شد.

  در این نشست گرم و صمیمی که در مرکز بهار نکو رستم برگزار شد ابتدا حسینی فرماندار شهرستان رستم با شوخی و طنز گفت؛ عجب جای گرم و مرتب و با کلاسی است بهار نکو، ای کاش اولش اینجا میامدیم.

  حمید گنجایش به عنوان مدیر بهار نکو شهرستانهای ممسنی و رستم هم با شوخی جواب داد؛ خب آقای حسینی طبیعیه که بالآخره مکان زوج های جوان باید از همه مکانها گرم و نرمتر باشه تا زوج ها تشویق شوند جهت ازدواج.

  بعد از خیر مقدم گویی و تقدیر و تشکر  مدیر مرکز بهار نکو ممسنی و رستم از فرماندار و هیئت همراه، آقای گنجایش در حد ۱۰ دقیقه رسالتها، اهداف و ضرورتهای راه اندازی مرکز بهار نکو را تشریح کرد که مورد استقبال  فرماندار، معاون فرماندار و آقای رستمی مدیر شبکه قرار گرفت‌.

  در پایان حمید گنجایش قول مساعد داد که در زمان نزدیک شهرستان ممسنی هم به لطف و مساعدت مسئولان ممسنی دارای مرکز بهار نکو خواهد شد.

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی