امروز چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 15 آبان 1397

  تاکید فرماندار ممسنی بر جلب اعتماد از دست رفته کشاورزان توسط صندوق بیمه محصولات کشاورزی عنوان

  تاکید فرماندار ممسنی بر جلب اعتماد از دست رفته کشاورزان توسط صندوق بیمه محصولات کشاورزی / + عنوان


  به علت عملکرد غیر قابل قبول کارگزاران بیمه کشاورزی، اعتماد کشاورزان شهرستان از این صندوق سلب شده و ضرورت دارد بیمه محصولات کشاورزی در جهت جلب اعتماد کشاورزان همت به خرج دهد.وی افزود: در حالی که در دنیای امروزجهت تضمین زندگی و درآمد و جبران خسارتهای ناشی از حوادث و مخاطرات، استفاده از بیمه توصیه می شود متاسفانه نیازمندترین قشر این شهرستان از بیمه محصولات خود گریزان می باشند.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی دکتر ایوبی در جلسه شورای کشاورزی شهرستان گفت:به علت عملکرد غیر قابل قبول کارگزاران بیمه کشاورزی، اعتماد کشاورزان شهرستان از این صندوق سلب شده و ضرورت دارد بیمه محصولات کشاورزی در جهت جلب اعتماد کشاورزان همت به خرج دهد.

  ♦وی افزود: در حالی که در دنیای امروزجهت تضمین زندگی و درآمد و جبران خسارتهای ناشی از حوادث و مخاطرات، استفاده از بیمه توصیه می شود متاسفانه نیازمندترین قشر این شهرستان از بیمه محصولات خود گریزان می باشند.  ♦رئیس شورای کشاورزی شهرستان ممسنی اضافه نمود:اجرای نامناسب و براورد سوال برانگیز میزان خسارتها و نحوه پرداخت آنها شرایطی ایجاد کرده که کشاورزان برای اندک درامد خود دل به دریا میزنند ولی حاضر به بیمه محصولات خود نیستند. ♦دکتر ایوبی اظهار داشت:بیمه نشدن محصولات کشاورزی صدمات جبران ناپذیری بر معیشت کشاورزان و شرایط عمومی شهرستان به دنبال داشته که ضرورت دارد مسئولان امر برای آن چاره اندیشی نمایند. ♦وی افزود:در حالی که طی یک دوره کوتاه میزان بیمه از چهل هزار هکتار به دو هزار هکتار در شهرستان کاهش می یابد، سخن از خدمات صندوق بیمه محصولات کشاورزی در شهرستان جایگاهی پیدا نخواهد کرد. ♦فرماندار ممسنی ضمن تاکید بر اهمیت بیمه نمودن محصولات کشاورزی از طرف کشاورزان و رفع موانع موجود بیان کرد:امکان بیمه کردن محصولات توسط دیگر بیمه های کشور و ارائه راهکارهای جدید در صندوق فعلی بیمه محصولات کشاورزی و ترویج کشاورزان شاید بتواند روند فعلی  را تغییر نماید. ♦در این جلسه که اعضای شورای کشاورزی شهرستان ممسنی و نمایندگان تشکل های کشاورزی و تعاونی حضور داشتند مسائل کشت پاییزه بررسی و تصمیمات لازم حسب رفع آنها اتخاذ گردید.

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی