امروز سه شنبه 28 خرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 11 دي 1397

  بی اطلاعی چند مسئول از صدور یک نرخ نامه افزایش قیمت شن و ماسه در فارس عنوان

  بی اطلاعی چند مسئول از صدور یک نرخ نامه/افزایش قیمت شن و ماسه در فارس / + عنوان


  خبر نورآباد“-
  سرویس
  اجتماعی:
  بر اساس گزارش های دریافتی خبر نورآباد از منابع آگاه:  قیمت انواع ماسه و بیس و شن در شرکتهای سنگ شکن استان فارس بر اساس نرخ نامه این صنف افزایش یافته است.

  بر اساس سند دیافتی از یک منبع آگاه: با توجه به پیگیری ها و موافقت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس نرخ جدید برای اقلام ذکر شده تعیین شده است که نشان دهنده افزایش قیمت نسبت به سال های قبل میباشد.

  برای پیگیری موضوع و نظر مسئولان ممسنی در این خصوص با چند تن از مسئولان مربوطه در شهرستان بصورت تلفنی گفتگو شد.

  شایان ذکر است که در سند منتشره ذکر شده است : نرخ نامه برای واحد های تولیدی شن و ماسه صادر شده است و آن دسته از واحد های تولیدی که نسبت به اخذ این نرخنامه اقدام نکرده اند مجاز به فروش با قیمت های تعیین شده نمیباشند.

  به گفته این منبع آگاه این برای دومین بار است که قیمت این نوع کالاها در سال ۹۷ آن هم در نیمه دوم سال افزایش مجموعا صددرصدی یافته است.

  برای اطلاع از کم و کیف این قیمت گذاری و تاثیر آن در شهرستان های ممسنی و رستم و اینکه آیا تولیدی های شن و ماسه فعال در ممسنی چنین نرخ نامه ای را دریافت کرده اند یا خیر گفتگویی با چند تن از مسئولان مربوطه داشتیم که پاسخ آنها به شرح زیر میباشد.

  رییس اداره تعزیرات شهرستان و رییس اداره صنعت و معدن و معاون عمرانی فرمانداری همگی از صدور چنین نرخ نامه ای اظهار بی اطلاعی نمودند.

  سوال اینجاست؟ اولا دلیل افزایش قیمت چندین کالا تا صددرصد قیمت واقعی آنهم بدون ضابطه و طی دو مرحله چیست؟

  دوما: صرف نظر از کمیت این افزایش قیمت ناگهانی چرا مسولان نظارتی در یک شهرستان حتی از کلیات آن آگاه نیستند.این نرخ نامه را دریافت نکرده اند یا دلیل دیگری دارد؟

  اگر این نرخ نامه بدون ارسال برای مسئولین بصورت مستقیم برای شرکت ها ارسال شده است باید گفت که جایگاه نظارتی مسئولان از سوی منبع صدور این نرخ نامه نادیده گرفته شده است. بی اطلاعی چند مسئول از صدور یک نرخ نامه/افزایش قیمت شن و ماسه در فارس

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی