امروز شنبه 29 دي 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397

  برگزاری جلسه آموزشی بهداشت کشاورزی در بابامنیر رادیوممسنی

  برگزاری جلسه آموزشی بهداشت کشاورزی در بابامنیر / رادیوممسنی

  جلسه آموزشی بهداشت کشاورزی با همکاری جهاد کشاورزی، شهرداری ودهیاری و خانه بهداشت بابامنیر در مسجد جامع شهر بابامنیر برای کشاورزان،دامداران و قالیبافان برگزار گردید.

  دکتر سهام چوبینه رییس مرکز بهداشت شهرستان با اعلام ابن خبر گفت ؛ در این جلسه که با حضور حدود ۹۰ نفر از علاقمندان برگزار گردید. آقای مهندس جلیل ایزدی کارشناس مسئول ترویج مدیریت جهاد کشاورزی ممسنی در خصوص تشکیل صندوق توسعه کشاورزی شهرستان ونحوه مشارکت کشاورزان در این صندوق توضیحاتی را بیان کرد .
  دکتر چوبینه ادامه داد ؛ در ادامه کارشناس مسئول بهداشت حرفه ای شهرستان ممسنی در خصوص عوارض ناشی از مصرف بی رویه کودهای شیمیائی،سموم کشاورزی وداروهای دامی واثرات آن بر کشاورزان مطالبی را بیان کرده واز کشاورزان درخواست کردند تا ضمن کشت محصولات سالم با مشورت گرفتن از مروجین کشاورزی وروشهای مبارزه بیولوژیک ضمن کمک به امنیت غذائی هموطنان در سلامت خود ومحیط زیست وسایر هموطنان سهیم باشند.
  رییس مرکز بهداشت افزود ؛ مهندس بناوی در ادامه از کشاورزان بابامنیر درخواست کرد تا در برنامه انجام معاینات کشاورزان با مرکز بهداشتی ودرمانی وبهورز خانه بهداشت بابامنیر همکاری نمایند.
  بِنَا به این گزارش ؛ ازنکات مثبت و ویژه این جلسه حضور بانوان غیرتمند وهنرمند علاقمند ومشارکت فعال آنان در جلسه آموزشی بود.در این جلسه تعداد ۱۵۰ برگ انواع پمفلتهای آموزشی در بین کشاورزان توزیع گردید.

  برگزاری جلسه آموزشی بهداشت کشاورزی در بابامنیربرگزاری جلسه آموزشی بهداشت کشاورزی در بابامنیر

  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی


  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی