امروز پنج شنبه 2 اسفند 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: سه شنبه 3 بهمن 1396

  برنامه مسابقات نمایندگان ممسنی در فوتبال لیگ برتر استان عنوان

  برنامه مسابقات نمایندگان ممسنی در فوتبال لیگ برتر استان / + عنوان


  هفته ی پانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر بزرگسالان استان فارس روز جمعه با برگزاری پنج دیدار در شهرهای مختلف استان به پایان خواهد رسید

  به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی , مسابقات هفته ی پانزدهم لیگ برتر بزرگسالان استان فارس روز جمعه ششم بهمن ماه با برگزاری پنج دیدار به پایان خواهد رسید.

  از ساعت ۱۴ در استادیوم شهید لشکری نورآباد تیم شریف بتن ممسنی میزبان پاس نی ریز خواهد بود.در جدول نماینده ممسنی با ۲۰ امتیاز در رده پنجم و تیم نی ریز با ۱۴ امتیاز در رده نهم قرار دارد و هر دو تیم تلاش خواهند کرد با کسب سه امتیاز به وضعیت خود در جدول رده بندی سامان دهند.

  همزمان در جهرم تیم فدائیان المهدی که با ۱۹ امتیاز رده هفتم را در اختیار دارد میزبان امیرکبیرممسنی تیم دوم جدول خواهد بود. شاگردان علی قهرمانی با اختلاف ۲ امتیازی با گلستان فاروق صدرنشین مسابقات در دو هفته ی گذشته با کسب نتیجه تساوی نتوانستند صدر را از این تیم بربایند

  در سایر مسابقات نیز تیم صدرنشین گلستان فاروق در شهر آورد مرودشت به مصاف پارسه خواهد رفت.تیمهای انتهای جدولی خلیج فارس شیراز و پادنا میمند دیدار فانوس به دستان خواهد بود.هلال احمر گراش میزبان تیم استقلال لطیفی لارستان است و شهید فخاران کازرون میزبان پارسه شیراز است.

   

  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی