امروز شنبه 29 دي 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: یکشنبه 19 فروردين 1397

  انصراف زود هنگام از انتخابات مجلس یازدهم ممسنی و رستم عنوان

  انصراف زود هنگام از انتخابات مجلس یازدهم ممسنی و رستم / + عنوان


  این تصمیم هیچ ارتباطی با ثبت نام من در دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی نداشته و نیز ربطی به عدم احراز و نهایت رد صلاحیت بنده ندارد.

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:جلال یوسفی در خصوص گمانه زنی ها و احتمال ورود وی به انتخابات مجلس آینده با انتشار مطلبی به شرح زیر عدم حضور خود را اعلام کرد.

  هر چند زود است که نسبت به این امر تصمیم گرفته و آن را اعلام نمایم، اما به اطلاع همه همتبارانم در شهرستان های ممسنی و رستم می رساند، که اینجانب در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ممسنی و رستم، تحت هیچ شرایطی کاندیدا نخواهم شد، بنابراین، در صورت هر گونه سخن، نوشته و گمانه زنی ها در این رابطه، بنده آن ها را رد کرده و مجددا تاکید می کنم که تحت هیچ شرایطی از حوزه یاد شده کاندیدا نخواهم شد.

  این تصمیم هیچ ارتباطی با ثبت نام من در دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی نداشته و نیز ربطی به عدم احراز و نهایت رد صلاحیت بنده ندارد.

  لازم به یادآوری است که با توجه به ماده و بندی از آن ماده که طبق آن صلاحیت من احراز نگردید، قبلا مستند آنها را رد کرده و هر چند طبق قانون، شورای نگهبان قانون اساسی بایستی علت یا علل این امر را به شخص بنده اعلام می نمود، اما تا کنون هیچ اقدامی در این رابطه از سوی آن نهاد، صورت نگرفته است که از نظر من خود این امر، یک امر غیرقانونی است، زیرا این حق فرد است که طبق مر قانون بداند چرا و بر اساس چه اسنادی رد صلاحیت گردیده است.

  مجددا تاکید می کنم که عدم ثبت نام بنده در دوره یازدهم ربطی به نظر شورای نگهبان نداشته و این امر نتیجه جمع بندی خود بنده است.

  منبع: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی