امروز پنج شنبه 30 خرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: دوشنبه 13 دي 1395

  امام جمعه خرمشهر مسؤولان مشکلات مناطق محروم را برطرف کنند

  به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، حجت الاسلام سید نبی موسوی صبح امروز در جمع مردم شهرستان با تاکید بر اینکه غیبت امام عصر(عج) به صورت یک مرتبه محقق نشده است، بلکه انسان‌ها بر اساس بی لیاقتی از نعمت ولایت محروم شدند، اظهار کرد: ما باید قدردان نعمت ولایت باشیم.

  وی در ادامه با تاکید بر اینکه ولایت‌فقیه استمرار ولایت خاتم الانبیاء است، عنوان کرد: قبل از اینکه امام حسین خود به کوفه رود، ابتدا عزیزترین فرد و نماینده خود را برای محک زدن کوفیان فرستاد، تا آیا مردم کوفه قدردان نعمت نماینده ولی هستند.

  امام جمعه خرمشهر گفت: اگر اکنون امام عصر یک نماینده یا سفیری مانند مسلم را برای ما بفرستد، باید فقیه جامع الشرایط باشد و خداوند فقیه جامع الشرایطی مانند مقام معظم رهبری فرستاده است و اگر ما از این نعمت استقبال کردیم، خداوند متعال بدون تردید وعده خود که حکومت جهانی امام عصر است را رقم خواهد زد.

  وی عنوان کرد: بنده با بیان این مطالب قصد ندارم که محبت رهبری را در دل بقیه قرار دهم و یا مخالفی را موافق کنم، بلکه تنها هدف شکرگزاری و دلیل علاقه خود به مقام معظم رهبری است.

  موسوی خاطرنشان کرد: همه جوانان، فرهیختگان، اساتید دانشگاه و حوزه و... نیاز به الگو دارند و محال است که بدون الگوی خدایی قدم از قدم برداشته شود و مقام معظم رهبری برای آحاد جامعه و اجتماع الگویی موفق است.

  امام جمعه خرمشهر نخستین ویژگی منحصر به فرد مقام معظم رهبری را تفکر راهبردی، کلی‌نگری و قدرت تولید فکر دانست و اذعان کرد: راهبرد رهبری امتیاز بزرگی است که خداوند نصیب ایشان کرده است.

  وی افزود: رهبران موفق کسانی هستند که دارای راهبردهای درست و موثر باشند، در عین حال که دارای تولید راهبرد موثر هستند، به جزئیات نیز توجه دارند.

  موسوی بیان کرد: ایشان در دهه 30 در مشهد مقدس و در دوران طاغوت به بیان طرح کلی اندیشه اسلام در قرآن پرداخته بودند، در حالی که سال‌ها است که از آن روزها می گذرد، اما تاکنون کسی کتابی را با این موضوع چاپ نکرده است.

  وی در رابطه با دومین ویژگی منحصر به فرد مقام معظم رهبری گفت: ایشان همچنین عنایت فوق‌العاده‌ای به مشاوره با دیگران دارند و با کسانی که حتی با ایشان در رای مخالف و یا دسته چندمی هستند، مشورت می‌کنند.

  امام جمعه خرمشهر سومین ویژگی ایشان را آینده‌نگری دانست و تصریح کرد: ما قصد نداریم که علم غیب را به ایشان نسبت دهیم، اگر چه اگر این ویژگی را دارا باشند مهم نیست، چون که مردان بزرگ دارای قلب الهی هستند و نور و ایمان سبب هدایت آنها می‌شود.

  موسوی گفت: در داستان برجام مقام معظم رهبری را به دخالت در برجام متهم کردند، در حالی که سیاست کلی رهبری تولید راهبرد است و ایشان نیز این را تصریح کردند.

  وی بیان کرد: رسالت مقام معظم رهبری قبل از انتخابات سال 88 صیانت از آراء مردم بود، در مجلس هفتم شخص حداد عادل مطلبی در رابطه با تخلف در انتخابات به مقام معظم رهبری بیان کرد، ایشان در پاسخ گفتند که اگر تخلف احراز شد فقط آن چند صندوق را ابطال کنید و بنده اجازه ابطال انتخابات حتی یک شهر را نخواهم داد.

  امام جمعه خرمشهر با تاکید بر اینکه اقتدار نظام اسلامی باعث برداشتن سایه جنگ شده است، بیان کرد: اگر روزی از دشمنان اشتباهی سر زند، ما امت اسلامی یکپارچه و در کنار مقام معظم رهبری چنان مشت محکمی را بر دهان یاوه‌گویان استکبار جهانی خواهیم زد که برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

  موسوی در پایان به مشکلات شهرستان اشاره و اظهار کرد: از مسؤولان شهر خواستارم که از پشت میز خود خارج شوند و به مناطقی چون جدیده، سوره، دربند شرقی و غربی، آلبوناهی، عباره، طویجات و... بروند و مشکلات را ببینند، در حالی که عده‌ای از مشکلات هزینه و پول نمی‌خواهند.

  انتهای پیام/72033/ح40

  منبع: فارس نیوز
  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی